Numer jeden Juan Lebron i Alejandro Galan wygrali 6:0 6:3 z Momo Gonzalezem i Alexem Ruizem na korcie centralnym Palacio de los Deportes w Santander.

Pokonani w Madrycie i Amsterdamie zawodnicy Mariano Amat chcą znaleźć się na wyżynach w Santander i są szczególnie solidni. W obliczu „Malagueños”, Ale i Juan zabrali się do perfekcyjnego startu, aby wygrać pierwszego seta 6/0.

W drugim secie Momo i Alex odblokowali swoje kontry i byli w stanie wyrównać grę, dopóki tablica wyników nie pokazała 2/2. Następnie numery 1 wznowiły swój marsz naprzód, aby zaoferować sobie więcej niż przekonujący sukces: 6/0 6/3.

Jutro spróbują zemścić się na Beli i Coello, którzy ich mieli pobity w Madrycie !