Pobity w Cascais przez Agustina Tapię i Sanyo Gutiérreza, Fernando Belasteguin i Arturo Coello zemścili się dziś wieczorem w Sztokholmie.

Bela powiedział nam w wywiadzie przed meczem musielibyśmy zagrać bardzo dobrze, aby uniemożliwić Agustina Tapię i Sanyo Gutiérreza grę w kolejnym półfinale.

I możemy powiedzieć, że Argentyńczyk i jego młody partner osiągnęli to w ten piątkowy wieczór na Avicii Arena.

W bardzo zaciętym meczu, podczas którego dwie pary szły cios za ciosem, Arturo i Fernando wiedzieli, jak być najsprawiedliwszymi w gorących chwilach, aby odnieść zwycięstwo.

W przeciwieństwie do ostatniego starcia między tymi dwiema parami, dzisiaj były tylko dwa sety. Rzeczywiście, Bela i Coello wygrali 6/3 6/4 w mniej niż półtorej godziny gry, wynik, który tak naprawdę nie oddaje charakteru meczu, ponieważ obie pary zdobyły prawie taką samą liczbę punktów!

Wreszcie, to realizm hiszpańsko-argentyńskiego duetu oferuje mu dziś zwycięstwo. Nasiona jutra 7 znajdzie Paquito Navarro i Martina Di Nenno o półfinał, który zapowiada się wybuchowo między dwiema parami, które nie przegrały jeszcze ani jednego seta w tym szwedzkim Padel Otwarty!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !