Zrobione ! Tabela World Padel Tour Adeslas Open jest już niedostępny. Oczywiście znajdziemy wszystkie nowe pary z 2021 roku!

Stół finałowy

Będzie to konieczne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet poczekaj do czwartku, aby zobaczyć pierwsze 4 nasiona w pracy.

Po stronie chłopców w górnej części obrazu znajdują się Lebrón / Galan i Lima / Tapia, natomiast w dolnej części Belasteguin / Gutierrez i Navarro / Di Nenno. Strachy na wróble Chingotto / Tello spotykają się w górnej części, która zapowiada się gorąco!

Dla pań Salazar / Triay i Gonzalez / Sainz są w górnej części, podczas gdy Marrero / Ortega i Josemaría / Sanchez są w dolnej części, podobnie jak bliźniaki Alayeto!

Wszystkie te pary będą ciepło czekać na zwycięzców konkursu duże starcia w rundzie XNUMX !

U mężczyzn

De piękne plakaty wejściowe jak ta między nową parą Capra / Lijo i Bergamini / Campagnolo, która przekształca swój w 100% brazylijski duet! Ogromny mecz, w którym zwycięzcy zmierzą się z innym Brazylijczykiem, Pablo Limą i jego nowym partnerem Agustinem Tapią!

Inne bardzo kuszące mecze w środę to między innymi Lamperti / Coello vs Piñeiro / Barahona, w którym zwycięzcy zmierzą się z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno! Bardzo, bardzo ciężki!

U pań

Po stronie dziewcząt jest też rewelacyjne plakaty z XVI, jak Virseda / Martínez vs Mesa / Las Heras w ósmym spotkaniu z Salazarem / Triay. Alix Collombon i jego nowa partnerka Jessica Castello to punkt wyjścia przeciwko zreformowanej parze Bidahorria / Tenorio. Zwycięzcy będą mogli zmierzyć się z nową parą: Lucia Sainz i Béa Gonzalez! Wrócimy do tego.

In previas

Gra polegająca na zmienianiu par i odblokowywaniu rankingu sprawi, że to nastąpi niektóre pary zejdą do previas. Myślimy o Sergio Albie i Francisco Gilie w przypadku mężczyzn oraz Francuzce Léi Godallier i jej nowej partnerce Ariadnie Cañellas w przypadku kobiet!

Wszystkie te rozstawione pary w previas czekają na swoich przeciwników, którzy powstaną z preprevias. Wejdą do biegania Poniedziałek dla chłopców i wtorek dla dziewcząt.

Preprevias

Początek działań wojennych to niedzielny poranek dla mężczyzn z ciekawymi meczami z pierwszej rundy, takiej jak ta pomiędzy Johan Bergeron i Robin Haziza à Xavi z Benitodobrze znany we Francji i jego partner Victor saenz.

U dziewcząt to się zaczyna w poniedziałek i będzie Francuzka: Melissa Martin, związane z Martiną Fassio, zmierzą się z doświadczoną parą Carrascosa / Perez. Dowód na to, że poziom nadal rośnie, Fiona Ligi i jej partner nie mogli zmieścić się w stole!

Wrócimy wkrótce losowanie francuskie. W międzyczasie wszystkie tabele znajdziesz poniżej:

Finałowe losowanie kobiet WPT Adeslas Madrid Open 2021

WPT Adeslas Madrid Open 2021 Previa Ladies

WPT Adeslas Madrid Open 2021 Preprevia Ladies

WPT Adeslas Madrid Open 2021 Final Draw mężczyzn

WPT Adeslas Madrid Open 2021 Previa mężczyzn

WPT Adeslas Madrid Open 2021 Preprevia mężczyzn

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !