Maxi Sanchez i Lucho Capra pokonali Pablo Limę i Franco Stupaczuka po trzysetowym meczu podczas WPT Valencia Open.

To bez wątpienia najlepszy mecz ćwierćfinału, który dziś wygrali Lucho Capra i Maxi Sanchez. Pod koniec suspensu rozstawieni 8 zwolnili zwycięzców Human Padel Otwarte: 6/4 1/6 6/3. Jutro Argentyńczycy będą przeciwni Ale Galanowi i Juanowi Lebronowi, którzy nie zrobili szczegółowo przeciwko Beli i Coello: 6/3 6/2.

W drugiej części tabeli Paquito Navarro i Martin Di Nenno po raz trzeci z rzędu zdominowali Alexa Ruiza i Momo Gonzaleza przegrał z Andaluzyjczykami w Marbelli : 6/4 6/4. Będą przeciwni Agustinowi Tapii i Sanyo Gutiérrezowi. Argentyńczycy, którzy zaczęli z hukiem przeciwko bratankowi Sanyo i José Rico, nie musieli nawet kończyć pracy. Rzeczywiście, Rico kontuzjowany, para hiszpańsko-argentyńska została zmuszona do poddania się, przegrywając 6/1 3/1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !