Veronica Virseda zakwalifikowała się do World Padel Tour Mistrz ostateczny.

To była wielka stawka WPT Mexico Open: jeśli Virseda zdoła przejść o jedną rundę więcej niż bliźniaczki Alayeto, wyprzedzi ich i zapewni sobie udział w ostatnim turnieju w sezonie.

I mieszkańcowi Toledo udało się! Rzeczywiście, podążając za porażka Mapi i Majo w pierwszej rundzie, Claudia Jensen i Veronica Virseda musiały jedynie pokonać Teresę Navarro i Martę Caparros, aby zapewnić tej, która rozpoczęła turniej z 17. pozycji w Wyścigu, zajęcie 15. miejsca. Coś, co udało im się zrobić bez problemu: zwycięstwo 6/2 6/2 dla tych, którzy w kolejnej rundzie spotkają Carlę Mesę i Karolinę Orsi.

Veronica Virseda może się uśmiechać, w przeciwieństwie do Mapi i Majo Alayeto, którzy z wyjątkiem kontuzji nie będą mogli zakończyć wspólnych karier w Palau Sant Jordi…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !