Nasiona cierpią na World Padel Tour Wiedeń Otwarte. Po wczorajszym Gonzalez/Ruiz, Lima/Stupaczuk i Capra/Sanchez wkraczają dziś do drzwi!

Możemy to powtarzać cały czas, zawsze jesteśmy zaskoczeni, jak bardzo zacieśnia się poziom WPT. Niespodzianek jest teraz legion i mamy na to nowy dowód w Wiedniu z obecnością trzech par, które nie są rozstawione w ćwierćfinale dla mężczyzn (dla dziewcząt jest prawie tak samo z nasiona 3 i 5, którzy zabrali drzwi).

Dzisiaj Lima/Stupa i Capra/Sanchez ucierpiały odpowiednio na Diestro/Fernandez i Campagnolo/Garrido. Zwycięstwa w dwóch setach dla outsiderów, którzy byli dzisiaj bardzo solidni.

Jutro Diestro i Fernandez zmierzą się z Lebronem i Galanem numer 1, a Campagnolo i Garrido zmierzą się z Paquito Navarro i Martinem Di Nenno.

Pozostałe dwa ćwierćfinały to również bardzo dobre mecze: Gutiérrez/Tapia vs Nieto/Yanguas oraz Belasteguin/Coello vs Chingotto/Tello!

Znajdź wyniki i tabelę tuż poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !