Oto tabele z World Padel Tour Vienna Open, który odbędzie się w dniach 22-28 maja na Steffl Arena w Austrii.

Nieobecny na Danish Open w tym tygodniu po kontuzji Arturo Coello, Agustin Tapia i jego partner po raz pierwszy wezmą udział w turnieju jako rozstawiony numer jeden, i to pomimo tego, że już w przyszłym tygodniu stracą miejsce na tronie. W pierwszej rundzie zmierzą się z Ramiro Moyano i Xisco Gilem, a to nie prezent za powrót do zdrowia!

Wszyscy tam będą, a my ślinimy się na myśl o potencjalnych plakatach w ćwierćfinale: Chingotto / Navarro w tabeli Coello / Tapia, Yanguas / Belasteguin w tabeli Momo / Sanyo lub Ruiz / Tello na ścieżce Stupaczuka/Di Nenno.

Faworytom powinno wystarczyć wejście do biegu. Przez resztę tabeli konieczne będzie oglądanie bezpośredniego starcia Fernandez / Diestro i Alonso / Esbri, zwycięstwo w Alicante. Zobaczymy również powrót związku Garrido/Campagnolo przeciwko Momo/Sanyo oraz kilka starych par, które się odnawiają: Leal/Belluati, Sanchez/Capra, Arroyo/Rubio...

Wśród pań świetne otwarcie w pierwszej rundzie ma Francuzka Alix Collombon przeciwko parze Fernandez / Bidahorria. Jednak partner Alejandry Alonso odziedziczył Martę Ortegę i Sofię Araujo w XNUMX/XNUMX finału.

Ze swojej strony Léa Godallier nie mogła bezpośrednio zintegrować stołu finałowego z Sarą Pujals. Trójkolorowy gracz jest jednak rozstawiony z numerem jeden w kwalifikacjach i dlatego jest zwolniony z pierwszej rundy. Para francusko-hiszpańska potrzebuje dwóch zwycięstw przeciwko rzekomo słabszym parom, aby zdobyć bilet.

Reszta to sytuacja podobna do męskiej tabeli, z faworytami raczej oszczędzonymi przez losowanie. Nie możemy się jednak doczekać potencjalnego ćwierćfinału pomiędzy szefami toru Sanchez/Josemaria a młodymi samorodkami Castello/Jensen.

Delfina Brea i Bea Gonzalez będą tymi, które będą obserwowane w tym austriackim tygodniu, ponieważ ryzykują ponowne spotkanie z Osoro / Sainzem, którego pokonali w Vigo, zanim potencjalnie ponownie zmierzą się z Salazarem / Triayem w półfinale.

W przypadku tabel previa dzieje się to tuż poniżej:

Mężczyźni

panie

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!