Zwycięzcy Sofii Araujo i Marty Talavan, Carla Mesy i Claudii Jensen zagrają razem swój pierwszy półfinał na World Padel Tour.

w tym „szok niespodzianek” która odbyła się dziś rano w Wiedniu, to Carla Mesa i Claudia Jensen pokonały nową parę Araujo/Talavan.

Podopieczni Jorge de Benito, którzy od początku meczu byli bardzo zdecydowani, potrafili narzucić swój rytm, aby z łatwością wygrać pierwszego seta. W drugim akcie znacznie bardziej zawisły, były solidne, gdy trzeba było wygrać w dwóch setach. Dzięki temu sukcesowi 6/1 7/6 po raz pierwszy wchodzą w ostatnich czterech turniejach WPT Open! Naprzeciw nich jutro pojawią się numery 2 Paula Josemaria i Ariana Sanchez!

Cokolwiek wydarzy się w tę sobotę w półfinale, możemy powiedzieć, że po obiecującym początku sezonu, Mesa i Jensen nadal nabierają rozpędu! Alix Collombon i Jessica Castello, którzy zmierzy się z nimi w pierwszej rundzie WPT Human Padel Otwarte w najbliższą środę, ostrzegano!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !