Przegrane w sześciu finałach z Gemmą Triay i Alejandrą Salazar, Paulą Josemarią i Arianą Sanchez zemściły się w Vigo.

Jest czułem się świetniei nie zawiedli! Podopieczni Miguela Sciorilliego, którzy w finale w Galicji nie przegrali ani jednego seta, po raz kolejny zaprezentowali bardzo wysoki poziom.

Finał trzeciego sezonu między numerami 1 i 2 rozpoczął się wielkim starciem, dwie pary nie puściły jednej podeszwy. To w końcu Josemaria i Sanchez byli najsilniejsi, kiedy było to najważniejsze i mogli sobie pozwolić na bardzo gorącego pierwszego seta: 7/5.

Wzmocnieni wygraniem pierwszego seta ci, którzy grali w szóstym finale z rzędu na World Padel Tour wypuścił konie w drugiej rundzie, dominując w debatach i ostatecznie wygrywając 7/5 6/3 po zdobyciu punktu meczowego w poprzedniej grze.

Paula Josemaria i Ariana Sanchez zdobywają więc swój pierwszy tytuł w sezonie i jednocześnie zadają pierwszą porażkę w 2022 roku Gemma Triay i Alejandra Salazar! Te dwie pary będą mogły teraz odpocząć i znajdziemy je w Alicante za około dziesięć dni.

A teraz finał mężczyzn, który znajdziecie na World Padel Tour TV z Francji.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !