Piątek to wyjątkowy dzień, ponieważ daje nam możliwość obejrzenia programu World Padel Tour na żywo bawiliśmy się przed Menorca Open.

Wczoraj był bardzo fajny program World Padel Tour, Z gesty, których dla niektórych nigdy nie widzieliśmy (patrz 2 minuty 35 podsumowania Galan / Lebron vs Chingotto / Tello)!

Galan / Lebron vs Chingotto / Tello

Po dwukrotnym spotkaniu w finale te dwie pary znalazły się dziś w ćwierćfinale tego turnieju Menorca Open. Nietykalny w pierwszym secie, Galan / Lebron trochę ucierpiał w drugim, zanim przeszedł w trzecim. Pomimo przegranego seta Hiszpanie, którzy wygrali, 6/1 3/6 6/3 po raz kolejny imponowały, a biorąc pod uwagę szybkie warunki, trudno powiedzieć, co mogłoby ich powstrzymać ...

Kredyt wideo: World Padel Tour

Belasteguin / Tapia vs JMD / Campagnolo

Przed wielkim meczem, który ich czeka 16h00 w obliczu numer 1 na świecie zwycięzcy Sardegna Open nie przeciągali się po torze. Dominują w powietrzu i nie tylko Argentyńczycy 6 / 1 6 / 1 przeciwko Diazowi / Campagnolo, któremu z pewnością brakowało odrobiny wspólnego rytmu i który trochę tęsknił za swoją grą. Bela / Tapia pokazali wysoki poziom gry, wystarczający, by popchnąć Lebrona / Galana?

Kredyt wideo: World Padel Tour

Stupaczuk / Gutierrez vs Sanchez / Diaz

Ta walka pomiędzy byłymi kolegami z drużyny dała nam bardzo dobrą grę, napięcie z ostatnim setem rozgrywanym w tie-breaku i świetne punkty! Ostateczne zwycięstwo Stupa / Gutierrez 6/2 5/7 7/6, co pozwala im znaleźć Lima / Navarro w półfinale, od 10:00 dzisiaj.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Lima / Navarro vs Silingo / Di Nenno

Mecz powracającej do rozgrywek pary, a jednym z zespołów w formie ostatnich tygodni dotrzymał wszystkich obietnic. Dwa sety szalonej intensywności, oba rozegrane w tie-breaku, które wpadają w ręce Navarro / Lima. To zwycięstwo 7 / 6 7 / 6 powinien dać im całą pewność, której potrzebują do starcia z Sanyo i Stupą.

Kredyt wideo: World Padel Tour

Ćwierćfinałowe tamy

Dziś rano Alejandra Salazar i Ariana Sanchez wydał prawdziwy recital na torze. Patty Llaguno i Eli Amatriain nie mogli nic zrobić i mocno się kłaniać: 6 / 0 6 / 2. Po eliminacji w ćwierćfinale na Sardynii, Ale i Ari ustanowili rekord i znaleźli się w czwórce ostatnich.

Bea Gonzalez i Marta Ortega szanowali również swój status przeciwko Brea / Nogueira. Narzucają się 6 / 1 7 / 5 i zaoferują sobie nowy bilet na półfinały.

Kredyt wideo: World Padel Tour

W przeciwieństwie do innych nasion lornetka Alayeto potrzebował trzech setów, by rządzić Sofią Araujo i Virginią Riera 6/7 7/5 6/1. Mają do tego późnego popołudnia dobrze wyzdrowieć przed szokiem, który ich czeka przeciwko Sanchezowi / Salazarowi. Mecz rozpocznie się po spotkaniu Lebron / Galan vs Tapia / Bela.

W następstwie zwycięstwa na Sardynii, Lucia Sainz i Gemma Triay, który w pewnym sensie gra u siebie, był nie do pokonania przeciwko Alba Galan i Victorii Iglesias. Zwycięstwo 6 / 3 6 / 2, co przenosi ich do półfinałów, gdzie spotkają się z Ortegą / Gonzalezem, podobnie jak na Sardynii. Martita i Bea, które były wyraźnie zdominowane we Włoszech, będą szukać zemsty. Czekamy na wielką grę zaraz po spotkaniu Navarro / Lima i Gutierrez / Stupaczuk !

Kredyt wideo: World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!