Nowa struktura Lyonu padel, All In Padelz siedzibą w OL Vallée została oficjalnie zaprezentowana przez czterech wielkich mistrzów: Jo-Wilfried Tsonga, Anthony Lopes, Thierry Ascione i Johan Bergeron.

Kompleks nabiera kształtu

Kompleks ma zostać oficjalnie otwarty w lutym przyszłego roku, chyba że COVID-19 nadal zdecyduje inaczej. Z 6 kortami padel kryty kilka metrów od nowego stadionu piłkarskiego w Lyonie, stadionu Groupama, padel znajduje się w samym sercu tego nowego miasta.

Stadion piłkarski jest sercem Décines, ale miejsce to będzie również gościło duży kompleks Arena, na którym zagra w szczególności ASVEL. Lokalizacja jest po prostu magiczna i wyobrażamy sobie, że strona pozwoli nam mieć „nowych graczy z padel" wkrótce.

A może zacząć się od zawodników drużyny Lyonu, jak wyjaśnia słynny bramkarz gospodarzy Anthony Lopes:

Mając stadion tuż obok, na pewno zobaczymy piłkarzy Lyonu w centrum padel. Niektórzy gracze i liderzy zespołów już ćwiczą padel. Pozwoliłem ci sobie wyobrazić zakłady, które wkrótce się pojawią. 

„Utwórz nowych graczy”

To słowa trzykrotnego mistrza Francji padel, Johan Bergeron.

„Tworzenie zawodników” jest celem numer jeden klubu, a biorąc pod uwagę tę gwiazdorską publiczność i lokalizację klubu, myślę, że już mamy dobry początek!

Będąc integralną częścią projektu sportowego nowego klubu im padel, Johan, ten rasowy Lyonnais, jest w domu.

Region Lyonu jest bardzo duży, a padel kwitnie we Francji. Jest dużo do zrobienia, a tego typu imprezy z ikonami takimi jak Tsonga i Lopes pomagają promować ten sport.

Sprawdź współczynnik konwersji

Kto lepszy niż pionier tej przygody All In PadelThierry Ascione, aby opowiedzieć o tym projekcie, który nabiera kształtu:

Możemy to poczuć, we Francji i gdzie indziej jest naprawdę gwałtowny wzrost padel znakomity. Sportowcy, którzy dotykają padel to prawie zawsze nowi gracze, którzy wrócą. 

Zaleta z padel, to współczynnik konwersji po dotknięciu. Nie jestem pewien, czy istnieje taki zabawny sport jak ten ... 

Kiedy rozmawiamy ze wszystkimi założycielami All In Padelrozumiemy jedno:

Celem jest nie tylko rywalizacja, chcemy stworzyć naprawdę zabawne, przyjazne środowisko. I padel Otóż ​​to. Kierujemy się logiką kładzenia nacisku na wypoczynek, nawet jeśli oczywiście edukacja nigdy nie będzie daleko i zawsze będzie okno dla tych, którzy chcą pójść dalej. 

Oczywiście najwyższy poziom to nasze DNA. Będziemy oferować akademię padel dla graczy, którzy mają ambicje. W przypadku Jo (Bergeron) taki właśnie jest cel. Wraca do Francji z wyjątkowym doświadczeniem. Będzie mógł się tym podzielić z All In Padel.

W wizjerze: otwarcie i akademia

W wizjerze, tak jak historia tsonga:

Otwarcie padel w lutym przyszłego roku, a następnie powołanie All In Academy w 2022 roku

Jo-Wilfried Tsonga, podobnie jak Anthony Lopes i Thierry Ascione, zainwestował w projekt All In, imponujący projekt: przestrzeń 2200 m² z wymarzoną scenerią nabiera kształtu dzięki koszykówce, piłce nożnej, a wkrótce tenisowi (znowu z All In), niespotykana w Europie fala surfingowa itp.

Po konferencji prasowej udaj się na mecz pokazowy z naszymi pięcioma mistrzami Jo-Wilfried Tsonga i jego trener Thierry ascione, bramkarz OL, Anthony Lopes, potrójny mistrz Francji, Johan Bergeron i dyrektor sportowy All In Padel, Arnaud Taboni.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.