Mieliśmy okazję przetestować niesamowite skarpetki SOXPro Classic oferowane przez włoską markę GEARXPro. Opinie na temat tego doświadczenia!

Jest mało przedstawiamy Państwu gamę SOXPro, najnowocześniejsze, antypoślizgowe skarpety, szczególnie odpowiednie do padel, sport, w którym dominuje wsparcie.

The Classic: bardzo wygodna skarpeta

Udało nam się przetestować model Klasyczny marki, skarpeta średni stan, polar, szczególnie wygodny. (Dla tych, którzy wolą niskie lub cieńsze skarpetki, marka oferuje również modele „Low Cut” i „Ultralight”).

SOXPro classic low cut ultra lekkie

po lewej Classic, po środku Low Cut, po prawej Ultralight

 

Na pierwszy rzut oka od razu zdajemy sobie sprawę, że mamy do czynienia z produktem bardzo wysokiej klasy. Skarpetki są umieszczone w zamykanym woreczku i jakość materiałów jest imponująca.

Zwróć uwagę, że otrzymaliśmy skarpetki w rozmiarze M (41/46) i było nas dwóch, aby je przetestować, jeden w rozmiarze 42, a drugi w 46. Poziom rozmiaru, bez kłamstwa, ponieważ pasują do nas idealnie.

Nawlekanie odbywa się bez problemu, uważając, aby umieścić jeden z L po lewej, a ten z R po prawej. Lekko jedwabista tkanina mówi nam o tym od razu nie będziemy mieli problemu z żarówkami. Jest tam komfort, pasek w śródstopiu bardzo dobrze trzyma się i od razu czujesz się bardzo komfortowo. Elastyczność jest imponująca i czujemy się jak rękawiczka okrywająca nasze stopy.

Opis SOXPRo Classic

Żel silikonowy zachwyca

Le żel silikonowy ułożony w kształcie strzałek wykonuje niesamowitą pracę, możesz poczuć stopę całkowicie zablokowaną w bucie. To uczucie jest imponujące. Aby test był naprawdę interesujący, podczas testu założyliśmy podstawowe skarpetki i wyraźnie brakowało przyczepności. Mieliśmy ochotę wśliznąć się w buty, więc szybko założyliśmy SOXPro z powrotem!

To uczucie uścisku jest naprawdę uzależniające, jest takie przyjemne. Stopa jest zablokowana w tej skarpetce, tak wygodna, że ​​zapominasz, że ją nosisz. Czujemy się natychmiast, że nasze wsparcie jest silniejsze. Marka obiecuje jeszcze lepszą przyczepność dzięki nowemu Hyperlight, który zawiera technologię Grip-In +, zastanawiamy się nawet, jak to możliwe!

Dla entuzjastów fitness przetestowaliśmy skarpetki na siłowni i znowu wrażenia są doskonałe, czy to w butach, czy bez!

Żel silikonowy SOXPro Classic

Wielkie obietnice pod względem żywotności

Po grze, choć rozgrywanej w pełnym słońcu, nie czujemy czerwonych ani opuchniętych stóp. Nie było tarcia, bólu ani śladu początku pęcherza. Stopy dobrze oddychały podczas treningu i dziękują nam za to.

Skarpetki wyprano na lewą stronę w temperaturze 30 ° w pralce zgodnie z instrukcją i nie drgnęły. Bardzo szybko wysychają dzięki oddychającym materiałom, które je i one tworzą wydaje się, że zniknął na jakiś czas !

Skarpety SoxPro padel

Wnioski

Podsumowując, możemy powiedzieć, że raz założone, te skarpetki stają się niezbędne dla komfortu, poczucia bezpieczeństwa i wsparcia, jakie generują. To po prostu zauroczenie. Stopy i podpory są bardzo ważne padel i potrzebują najlepszych, aby móc działać w najlepszych możliwych warunkach.

SOXPro Classic jest sprzedawany za 29 euro na stronie internetowej marki co jest oczywiście droższe niż podstawowa para skarpet, ale korzyści, jakie zapewnia, nie mają nic wspólnego z tradycyjnymi skarpetami tenisowymi. To niewielka inwestycja, ale za absolutny komfort, lepsze wsparcie i mniejsze ryzyko kontuzjiuważamy, że naprawdę warto!

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.