Minęło prawie sześć miesięcy, odkąd Yann Auradou był z dala od stoków narciarskich. padel. Z powodu powtarzających się kontuzji, zawodnik podjął decyzję o zawieszeniu sezonu w celu poddania się leczeniu i wrócić na najlepszy poziom. Ten czas już minął, odkąd Yann Auradou powraca na P1500 Padel Campus Arena, podczas którego będzie związany z Thomasem Mitjaną.

Yann Auradou, cierpiący na przewlekłe zapalenie ścięgna rzepki, ogłosił, że potrzebuje czterech miesięcy odpoczynku, aby zająć się sobą, a nie „pożegnać się z padel”. Dobry uczeń, minęły cztery miesiące od ogłoszenia, że ​​wraca do zawodów. I na początek nie możemy powiedzieć, że idzie półśrodkami. Obecny 13. Francuz zostanie rozstawiony z numerem 1 podczas wyścigu P1500 w Billy-Bercleau, na obrzeżach Lille.

„Nie, nie będę gotowy na 100%, to raczej test, aby zobaczyć, gdzie jestem. A potem tęsknię za konkurencją. Podsumujemy po zawodach” – wyjaśnia nam.

yann auradou pokonuje rozczarowanie

Będziemy zatem musieli śledzić podróż Yanna Auradou podczas P1500 i sprawdzić, czy jego kontuzja to nic innego jak historia zamierzchła. Zwolniony z pierwszej rundy, spotkamy go w XNUMX/XNUMX finału.

Wyniki Yanna będziesz mógł śledzić na naszej stronie i nie tylko harmonogram turnieju. A z ćwierćfinału na żywo w YouTube:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.