Andoni Bardasco i Iñaki Loredo należą do najważniejszych w Hiszpanii. Doświadczenia założycieli Akademii Padel Stuff w Bilbao jest bardzo ważny zarówno od strony amatorskiej, jak i zawodowej.

Oni powrót na wiele tematów związanych z bieżącymi wydarzeniami i stażami.

Mam nadzieję, że przed 2030 rokiem będzie więcej konkurencji między narodami

Byłoby naprawdę wspaniale, gdyby inne narody mogą rzucić wyzwanie dominacji Hiszpanii i Argentyny na szczycie padel przed 2030 r. Byłby to najlepszy sposób, aby europejskie społeczeństwo bardziej zainteresowało się konkurencją, co sprawiłoby, że korzenie padel silniejszy w tych krajach.

Wśród kobiet możemy już znaleźć Portugalki, Francuzki czy Włoszki w pierwszej pięćdziesiątce: to pokazuje, że droga jest otwarta i że numer 50, który nie jest ani Hiszpanką, ani Argentyną, może dotrzeć szybciej niż oczekiwano.

Z kolei wśród mężczyzn w pierwszej 50-tce rankingu znaleźli się jedynie Hiszpanie, Argentyńczycy czy Brazylijczycy. Sugeruje to, że prawdopodobnie minie prawie 10 lat, zanim inne narodowości znajdą się na szczycie rankingu.

Studenci zagraniczni często są bardziej zmotywowani niż Hiszpanie

Zasadniczo istnieje kilka aspektów, które wyraźnie odróżniają studentów hiszpańskich od studentów zagranicznych.

Rzeczywiście, cudzoziemcy mają znacznie większą motywację niż lokalni klienci. Wynika to z faktu, że kierują się nauką, której nie można znaleźć w domu, dlatego chcą wykorzystać każdą minutę spędzoną z nami na boisku.

Aby sklasyfikować naszych uczniów, możemy wyróżnić trzy kategorie:

  • graczy na poziomie zaawansowanym, którzy szukają narzędzi do podniesienia swojego poziomu padel.
  • nauczycieli/trenerów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nową, co w domu może być skomplikowane.
  • praktykujących amatorów, którzy są na wakacjach w regionie lub chcą ćwiczyć padel główną aktywność ich pobytu z rodziną lub przyjaciółmi. Podczas dni, które u nas spędzają, mają okazję zrobić jak najwięcej i odkryć bardzo ciekawe narzędzia, dzięki którym widzą padel w inny sposób.
Inaki-Padel-rzeczy
Inaki Loredo

Padel Stuff : kompletna usługa w kilku językach

Staramy się oferować kompleksową obsługę, aby wprowadzić studentów w atmosferę zaufania, która pozwoli im w pełni wykorzystać zajęcia, nie zapominając nigdy, że są na wakacjach we wspaniałym miejscu.

Aby pomóc rozwinąć tę atmosferę, oferujemy nasze usługi w trzech językach: hiszpańskim, angielskim i francuskim. Dzięki temu uczniowie mogą w 100% skupić się na aspekcie sportowym.

Bilbao: od padel ale nie tylko…

Bilbao to główne miejsce, w którym odbywają się nasze kursy. To naprawdę ładne miasto, bardzo zróżnicowane, z idealnym klimatem do uprawiania sportu; nie za gorąco latem, nie za zimno zimą.

Pod względem turystycznym jest to bardzo bogaty region z pięknymi muzeami, w tym Muzeum Guggenheima, a także niesamowitymi plażami, pobliskimi górami do spacerów... Dla fanów sportu nasze drużyny piłki nożnej i koszykówki robią show w regionie na nowoczesnych stadionach … nie może być ominięte!

I nie zapominajmy, że Kraj Basków jest dobrze znany na całym świecie ze swojej gastronomii.

Wyposaż się w narzędzia, aby nie spocząć na laurach

Najważniejsze dla padel rozwija się w dotychczasowym tempie, jest zdobywanie narzędzi pozwalających na podnoszenie poziomu i umiejętności.

To właśnie spowoduje, że praktykujący będą chcieli coraz więcej grać i uczestniczyć w różnych wydarzeniach padel.

Le padel to sport, który ma szczególną atrakcję: jak tylko sprawdzisz się w padel, możemy szybko odnieść sukces w wymianie i zabawie. To jest najważniejsze. Ale jest to sport, który ma też swoją specyfikę i wymagania. Na przykład widzimy wielu graczy, z przybliżonymi gestami, które mogą być przyczyną kontuzji. Pozostanie przy tym, czego się nauczyłeś, to wybór, ale jeśli chcesz się rozwijać, zachować siebie i przetrwać w czasie, weź lekcje, zrób staż!


Aby uzyskać informacje nt oferty od Padel Stuff :

Inaki Loredo

Iñaki jest jednym z założycieli Padel Stuff, agencja dedykowana stażom padel w Europie. Kochanek padel pozwala nam odkryć lub lepiej zrozumieć pewne aspekty padel Europejczycy.