Krótka wiadomość, krótki film – oto trzeźwy sposób Zinedine Zidane życzyć szczęśliwego nowego roku na swoim koncie Instagram. "Najlepsze życzenia na rok 2024 dla wszystkich!„, nie potrzeba wiele więcej.

Gdyby legenda futbolu mogła zdecydować się na wideo boisko do piłki nożnej, w końcu ruszyło ślad padel że znajdziemy byłego reprezentanta Francji. Życząc Nowego Roku, Zinédine Zidane ćwiczy uderzanie w tylną szybę. Oprócz tego, że ma talent do stóp, Zizou również wydaje się raczej czuć komfortowo, trzymając pala w dłoni.

Zinedine Zidane dobrze zrobione

Dzięki temu postowi mistrz świata 98. zwrócił uwagę kilku wielkich osobistości w tej dyscyplinie: juan lebron, Mike'a Yanguasa, Alejandra Salazar lub Alba Galan (starsza siostra Alejandro Galana), która nie wahała się komentować.

Ten film pokazuje trochę więcej rosnąca miłość piłkarzy i innych zawodowych sportowców dla padel. ZZ jest trochę na czele tej, którą znamy szczególnie przywiązany do tego sportu.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.