Unikalny rakieta zoom czerwca, zawsze podpisany Régis Monnerie of Padel XPskłania nas do zainteresowania się wizytówkami marki Bullpadel : Wierzchołek i Hack.

Jakie są różnice między modelami, a przede wszystkim jakie wrażenia z gry dają? Który jest najlepszy dla twojej gry? Nasze odpowiedzi, które Cię oświecą…

Bullpadel to hiszpańska marka rakiet stworzona w 1995 roku przez hiszpańskich i argentyńskich założycieli. Przejęta w 2005 roku przez grupę Aguirre y Cía, zdywersyfikowała się oferując akcesoria do padel, obuwie i tekstylia. Marka zawsze inwestowała w padel by stać się jej przywódcą, którym bezsprzecznie jest dzisiaj.

Bullpadel sponsoruje wielu profesjonalnych graczy. Znajdziemy tam hiszpańską gwiazdę Paquito Navarro, jego argentyńskiego kolegę z drużyny Martina Di Nenno, a także Juana Tello, Fede Chingotto, a także Delfi Brea i światowe numery 1 Alejandrę Salazar i Gemma Triay. Tak piękni ludzie!

Hack and Vertex, topowy asortyment marki

Najwyższy zakres Bullpadel 2022 składa się z 2 modeli, Vertex i Hack, które są dostępne w kilku wersjach:

 • Wierzchołek 03
 • kontrola Vertex 03
 • Vertex 03 Kobieta 
 • Vertex 03 Comfort 
 • Hack 03 
 • Hack 03 Kontrola 
 • Hack 03 Komfort

Vertex i Hack to potężne rakiety dla napastników, z balansem głowy, który obciąża strzały. Nie jesteśmy tutaj, aby robić koronki z grą estetyki! Modele te są skierowane do graczy na dobrym poziomie, którzy przede wszystkim szukają mocy.

Wszystkie mają gumowy rdzeń MultiEva, składający się z dwóch pianek o różnej gęstości: mniej gęstej warstwy wewnętrznej zapewniającej więcej wrażeń i dotyku; bardziej kompaktowa warstwa zewnętrzna oferująca większą moc.

Integrują również wszystkie technologie opracowane przez Bullpadel Cechy: kanał Air React, 4-ramienny rdzeń rakiety, tłumiący wibracje napęd VibraDrive, pusta rama Kanały nerwowe zwiększające stabilność i sztywność oraz ochraniacz ramy Metalshield. Zintegrowany z rękojeścią uchwyt Hesacore (z wyjątkiem wersji Comfort) zapewnia doskonały chwyt z doskonałym chwytem, ​​jednocześnie pochłaniając wibracje.

Mocne podniebienia

Więc dlaczego mi powiesz o 2 zakresach? Jak zobaczymy, różnice są w niuansach.

Vertex 03 autorstwa Juana Tello i Federico Chingotto ma kształt rombu, charakterystyczny dla potężnych rakiet atakujących, z nieco większym ciężarem w głowie i słodkim punktem zlokalizowanym na czubku głowy. Pozwoli ci to na bardziej agresywne zachowanie podczas gry. Jest to idealna rakieta dla miłośników par 3. To par excellence siła pala.

Hack 03 Paquito Navarro ma niemal hybrydowy kształt rombu, lekko skłaniający się ku kształtowi łzy, co zapewni Twojej grze większą wszechstronność i zwrotność. Różnica nie jest radykalna, a Hack 03 pozwoli ci również grać agresywnie i silnie.

Inną różnicą między Vertex 03 a Hack 03 jest powłoka. Znaleźliśmy :

 • 12k Xtend carbon dla Vertex, twardszy i bardziej agresywny carbon, który będzie promował grę z maksymalną mocą uderzenia
 • Węgiel TriCarbon do Hack, mniej twardy, który pozwoli Ci mocniej dotknąć piłki, jednocześnie dając Ci więcej czasu reakcji, z poczuciem komfortu podczas uderzania
 • Vertex 03 ma w swoich 4 wersjach szorstki lakier TopSpin, który pozwoli Ci podkreślić efekty kulek, podczas gdy Hack 03 ma gładkie wykończenie.
 • Hack 03 zawiera technologię Adaptia, która zapewnia dłuższy kontakt z piłką po uderzeniu, aby „wchłonąć” piłkę przed jej wypuszczeniem, zapewniając nieco większą kontrolę nad uderzeniem.

Podsumujemy ten niuans między Vertexem a Hackiem, przypisując wierzchołkowi 03 surową moc, z uwydatnionymi efektami, oraz przypisując Hack 03 bardziej wszechstronną i zarządzalną moc.

Nie zapominamy o kontroli, kobietach i komforcie!

Wersje Control mają okrągły kształt z szerszym sweet-spotem, który zapewni Ci większy komfort, jednocześnie zapewniając większe wybaczenie podczas ujęć spoza centrum. Będziesz mieć więcej miejsca na błędy, a twoje mamuty mogą nie trafić bezpośrednio w okna!

Bullpadel-Vertex-03-CTRL-2022

Kolejna ważna kwestia, te wersje Control mają balans masy umieszczony w kierunku uchwytu, co zapewni Ci zwrotność, wyraźną w siatce i czasami desperackich ruchach w obronie. Odpowiednikiem będzie znaczna utrata mocy, zwłaszcza przy starciu w porównaniu do klasycznych wersji. Ale czy nie musisz mieć lepszej kontroli?

Jeśli chodzi o wersje Comfort rakiet Hack i Vertex, zachowują one cechy potężnych rakiet atakujących, z diamentowym kształtem i ciężarem główki, oraz tymi samymi niuansami między Hack i Vertex, co w modelach z wyższej półki.

Ich bardziej elastyczna i elastyczna powłoka z włókna szklanego i włókna węglowego X-Glass zapewnia dodatkowy komfort, ale jednocześnie zmniejsza dostępną moc. Ta cecha sprawia, że ​​dwie wersje Comfort są bardziej miękkim wariantem Vertex 03 i Hack 03. Ale obecność prawie wszystkich technologii Bullpadel robią bardzo atrakcyjne rakiety, około 100 euro mniej niż ich starsze siostry.

Wspomnijmy na koniec Panie i Panowie, wytrawni i wymagający gracze, Vertex 03 Woman marki Delfi Brea. Zawiera wszystkie cechy Vertex 03 Comfort przy zmniejszonej wadze, która zapewni lepszą przyczepność i większą swobodę ruchu, zapewniając mocne uderzenia z finezją i gracją.

Bullpadel WIERZCH 03 W 22

Należy zwrócić uwagę na zmniejszoną wagę wersji Woman, klasyczne Vertex i Hack mają tendencję do większej wagi około 370 gramów i więcej, jeśli zdecydujesz się dodać dostępne w tym celu aluminiowe płyty (system CustomWeight). To wyraźnie sprzyja twojej sile uderzenia, ale uważaj na ramię! Hack i Vertex nie są zalecane w przypadku bólu ręki i łokcia, jak najpotężniejsze rakiety szturmowe o większej wadze.

W końcu Bullpadel Vertex i Hack dają ci kilka odmian rakiet ataku, od czystej mocy Vertex 03 po bardziej wszechstronną i zwrotną moc Hack 03, od kontrolowanej mocy Vertex i Hack Control do wygodniejszej mocy (i bardziej przystępnej cenowo). ) wersji Comfort.

Jeśli jesteś ofensywnym i agresywnym graczem, nie ma wątpliwości, że znajdziesz idealną rakietę, Hack lub Vertex, w Bullpadel.

Regis Monnerie

Régis Monnerie jest założycielem francuskiej strony internetowej Padel XP. Opierając się na swoim doświadczeniu, wraca do pytań, które masz na temat rakiet śnieżnych. padel.