Francuzom się to udało odwrócić trend w tym drużynowym meczu klasyfikacyjnym przeciwko portugalskim graczom. Słabo zaokrętowany wcześnie rano, z porażką meczu U14 ciężkim wynikiem 6/0 6/0, Francuzi wykorzystali koniec swoich rezerw i ostatecznie zwyciężyli 2:1.

W decydującym meczu, gdzie Bahurel/Psonka wywierali na barkach pewną presję, aby zapewnić Francji zwycięski punkt, francuska para źle rozpoczęła mecz, po stracie straty na początku. Przez cały set obaj zawodnicy gonią za wynikiem. Ale przerwa w najlepszym momencie, po czym przerwa na 5:5 pozwala im po raz pierwszy w meczu skorzystać z przewagi: 7/5.

W drugim zestawie wzór jest podobny do tego. Bahurel i Psonka są złamani przez dwóch portugalskich graczy, bardziej przedsiębiorczy w tej rundzie. Ledy 6-5, Bahurelowi i Psonce w końcu udaje się popchnąć przeciwników do decydującego tie-breaka. Zwycięstwo trójkolorowych 7/6 w drugim secie.

STATYSTYKI U16 PORTUGALIA FRANCJA

Francuscy gracze wiedzieli, jak się zmobilizować za każdym razem we właściwym momencie tego spotkania. Ciąg dalszy programu: reprezentacja Francji mężczyzn, która zmierzy się z Meksykiem. A z Kimy Barlą i Lou Lambertem Agostim do zobaczenia o 17:XNUMX także na ich półfinale turnieju Open.

Spotkania można śledzić na Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.