Po delikatnym sezonie 2019 Miguel Lamperti ma nadzieję powrócić do głównych ról w 2020 roku ze swoim nowym partnerem, Brazylijczykiem Lucasem Bergamini.

Miguel Lamperti po raz pierwszy od sześciu lat uczestnictwa w World Padel Tour nie grałem w żadnym półfinałowym turnieju w 2019 roku, Pomimo zachęcającego początku sezonu z Lucho Caprą, dwóch Argentyńczyków rozdzieliło się w połowie sezonu. Miguel następnie wrócił ze swoim byłym partnerem Juani Mieres, który został ranny podczas pierwszego turnieju, który ważył na parze.

W końcu bardzo skomplikowany rok dla „Miguelito”, podczas którego grał 3 różnych partnerówi nie poradzi sobie lepiej niż sześć ćwierćfinałów. Przede wszystkim jego koniec sezonu, obok M.axi Grabiel, będzie katastrofalne dla gracza na tym poziomie, z 3 eliminacje w pierwszej rundzie na 3 turniejach, Jego prąd 23 miejsce w rankingu WPT jest bardzo daleki od standardów, do których nas przyzwyczaił.

42-letni gracz, który był już bardzo sprawny na Mapei Cup, będzie zatem miał na sercu odkupić się w 2020 r, W tym celu może liczyć na partnera zemsty osobiście Lucas Bergamini, 23-letni brazylijczyk, numer 27 na WPT, który rozstał się z Lucas Campagnolo w połowie sezonu, miał także półtonowy koniec sezonu, obok Aday Santana. Mam nadzieję, że dla Miguela Lucas, fizyczny i chwytliwy gracz, odniesie tak samo sukcesy jak w 2018 roku wraz ze swoim rodakiem Campagnolo.

Trochę jak dla Cristiana Gutierreza2020 będzie kluczowy rok dla Miguela Lampertiego, spektakularny gracz i charyzmatyczny, który chcielibyśmy przejrzeć na najwyższym poziomie. Powiedzieliśmy ci niedawno walka o ostatecznego mistrza będzie w tym sezonie zacięta !

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!