Cristian Gutierrez podzieli trasę w 2020 roku z młodym Agustinem Gutierrezem, jego 20-letnim kadetem! Dwóch Argentyńczyków tworzy parę na papierze raczej komplementarną.

Dwaj mężczyźni nie są spokrewnieni, tylko to samo nazwisko. Nie prezentujemy już Cristiana Gutierreza Albizu, prądu numer 31 w rankingu WPT, jest już legendą World Padel Tour. Ten, który będzie świętował swoje 42 lata w tym sezonie dlatego oddziela się od Federico Quiles, z którym historia trwała tylko 5 turniejów.

Argentyńczyk wychodzi z bardzo delikatnego sezonu 2019, podczas którego będzie grał 3 różnych partnerów i nie będzie nie lepiej niż 4 udziały w ćwierćfinałach (w tym jeden w Challenger…). Rok bardzo daleko od standardów gracza, który wydaje się tracić prędkość od czasu separacji z Franco Stupaczukiem.

Aby spróbować lepiej w 2020 roku, będzie miał po swojej stronie Agustin Gutierrez, obecnie 65. miejsce w WPT, Wprawdzie jego ranking jest daleki od rankingu Cristiana, ale co z tego wybuchowy młody gracz ma niesamowitą budowę ciała i grę uzupełniającą z jego nowym partnerem. Ponadto ewolucja z tak doświadczonym graczem może pozwolić mu osiągnąć kamień milowy. W każdym razie miejmy nadzieję, że rok 2020 będzie lepszy dla Cristiana Gutierreza Albizu, który bawił się wielokrotnie swoją wspaniałą ręką, który wciąż był na topie nieco ponad rok temu.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!