Na World Padel Tour bardzo trudno jest zdobyć punkt. Podziwiaj wyjątkową obronę graczy podczas tych trzech najlepszych odzyskań Mistrza Marbelli.

Podczas World Padel Tour gracze zdobywają znaczną liczbę punktów smash, ale zdarza się, że im się przeciwstawia, więc wielu z nich czuje się dobrze podczas odzyskiwania. Jednym z najsilniejszych graczy w tym obszarze jest nikt inny niż Paquito Navarro, którego bohatera odnajdujemy w pierwszych dwóch punktach filmu.

Najpierw z odrobiną odzyskaną z siatki za par 4, a następnie ze zwycięskim wyjściem z toru na monstrualnym par 3 przez Lebrona. Nadal znajdujemy Navarro w trzecim punkcie, ale tym razem w niewłaściwej roli, jego roztrzaskanie zostało złapane w sieć przez Ale Galana, który pozwala sobie na wspaniałą „dormilona”. Krótko mówiąc, świetny występ, w którym uczestniczyliśmy podczas tego Marbella Master!

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!