Head opracował rakiety 3 wypchane technologią:

  • HEAD GRAPHENE GAMMA PRO
  • HEAD GRAPHENE GAMMA MOTION
  • HEAD TORNADO GRAPHENE BELA

Head Pro Graphene SeriesSERIA PRO

Wygodna profesjonalna rakieta do grania w naturalny sposób. Nowy jakości materiał, grafen, stoi za wydajnością i komfortem, które charakteryzują serię Pro. 200 razy bardziej odporny niż stal, zapewnia długowieczność i kontrolę. Grafen wbudowany w ramę i obszar uderzenia, a także nowy rdzeń UltraSoft oferują większy słodki punkt. Z tą agresywnie wyglądającą rakietą w odcieniach zieleni i czerni jesteś wszędzie. Skorzystaj z okazji i ciesz się niesamowitym efektem.

Waga:370 g
Rozmiar sita:430 cm²
Profil ramowy:38 mm

Seria grafenowa Motion HeadSERIA MOTION

W niesamowitych rakietach z serii Motion, wydajność i komfort są połączone z perfekcją dla profesjonalnych graczy. Rakieta zasadniczo składa się z grafenu, materiału 200 razy bardziej wytrzymałego niż stal. Dzięki grafenowi i nowemu rdzeniu UltraSoft zyskujesz większą słodycz i lepiej kontrolujesz grę. Ten matowy i agresywny wygląd w pomarańczowo-czarnym kolorze sprawi, że będziesz gwiazdą na boisku. Baw się dobrze, wiedząc, że zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki.

Waga:360 g
Rozmiar sita:420 cm²
bilans:275 mm
Profil ramowy:38 mm

głowa Tornado Bela Grafen TORNADO BELA

Niekwestionowany światowy numer 1, Fernando Belasteguín, prezentuje swoją nową rakietę z kilkoma cechami, które mocno przypominają jego grę, wyposażony w idealną kombinację kontroli i mocy, a także technologię inteligentnego wzoru okrągłych otworów (CHIP). ulepszony sweetspot, który ułatwia grę i umożliwia powrót każdego ruchu. Trwały grafen i matowe wykończenie dopełniają elegancki wygląd.
Bela przeszła do historii jako gracz, który pozostał światowym numerem jeden przez 13 lat. I wydaje się, że nie jest gotowy zrezygnować z tego tytułu w najbliższym czasie. Jeśli zawsze chciałeś grać jako Bela, jest to okazja! Daj się wygrać z „wiecznym pierwszym” w jego autografie.

Waga:375 g
Rozmiar sita:420 cm²
bilans:270 mm
Profil ramowy:38 mm
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.