Słynny obwód padel, ''Padel Infinity Tour '' ryknął w pobliżu Castres 27 i 28 czerwca. To był 5e etap Padel Infinity tour 2015. Tor po raz kolejny pokazał swój rozmach z równie znanym dyrygentem Clément Arico.

Wreszcie przyszła kolej na kastę!

Kiedy Padel Wycieczka Infinity idzie do Ciebie, małe naczynia wkładamy do dużych. Le Castres Occitan Padeldzięki swojemu prezesowi Nicolasowi Portesowi udało się położyć dodatkową (i efemeryczną) ziemię i przez dowolną: Piękną panoramę.

Nicolas Portes i Clément Arico chcieli wyrazić « ogromne podziękowania dla Kaktusapadel za zapewnienie ziemi padel i jakość jego pracy ".

Zgromadziło się 35 drużyn z całej Francji, a nawet Hiszpanii, w obecności 11 drużyn hiszpańskich. Castres, Toulouse, Carcassonne, Poitier, Perpignan, Burgos, Madryt stanęły naprzeciw siebie po kolei na 3 polach Castres z 4 kategoriami na starcie:

  • Zaawansowany mężczyzna,
  • Mężczyzna Pośredni / Inicjacja
  • Pośrednia kobieta
  • Mieszany półprodukt.

Wyniki turnieju

Castres padelTurniej rozpoczął się w piątek wieczorem. I to był początek długiej serii konfrontacji między hiszpańskim a francuskim.

Uwaga podczas meczów grupowych pokonanie Bertranda Goutiresa i Kévina Tournemire'a, przyszłego menedżera Padel Club de Toulouse przeciwko Christianowi Goursaudowi i Philippe Laboupowi na wynik 9-7.

Kobieca drużyna z Perpignan turnieju w kategorii zaawansowanych mężczyzn Mai VO i Valérie Pibis nieznacznie przegrała z Nicolasem Beco i Christophem Militzerem. 8- 9 (5/7)

Drużyna Perpignan wygra we wszystkich tych meczach w kategorii kobiet.

W niedzielę w programie były gorące temperatury ... Ale także « dobre śniadanie " Oferowane przez Padel nieskończoność przed rozpoczęciem meczów.

W kategorii inicjacji dla mężczyzn zwycięzcy Ricardo Del Alzaa i Patrice Terrats mieli problem z odrzuceniem Laurenta Barthe i Francka Sarazina 3 / 6 6 / 3 10-8. Piękny finał między Castrais.

W kategorii mieszanej zwyciężyła para Nicolas Castres i Deborah Alquier 6 / 3 6 / 3 przeciwko młodej parze hiszpańskich 15ans Daniel Puente i Leticia Fernandez, którzy rywalizują w federacjach hiszpańskich.

W kategorii kobiet para Perpignan Mai VO / Valérie Pibis przegrała w finale z Leticia Fernandez i Julią Quintanillą 5 / 7 6 / 3 10 / 5.

W Men Intermediate para pochodząca ze Sporting Club de Poitier wygrała 6 / 3 6 / 3 przeciwko miejscowej parze Nicolasowi Portesowi i Jean-François Cauvy.

Wreszcie, w Advanced Men, przed dotarciem do finału, para Christian Goursaud i Philippe laboup musiała pozbyć się w półfinale potężnej pary Carcassonnaise André Gaubert / François SanMiguel z bardzo dobrym wynikiem 9/7 przed d ' W finale po raz kolejny zmierzą się Bertrand Goutires i Kévin Tournemire. Finał wygrał Bertrand i Kévin z wynikiem 6/3 / 6/2.

„Torneo muy grande”

Do zobaczenia 18/19 lipca na ostatnim etapie Padel Infinity Tour 2015. A od września 2015 na nową trasę 2016!

Clément Arico wyjaśnia, że ​​„ Formuła, w której możesz grać w kilku kategoriach i z kilkoma poziomami według kategorii, jest oczywiście bardzo dobrym pomysłem i zapewnia graczom maksymalny czas gry ”. To prawdziwy sukces!

La 6th Etap rozgrywający się w klubie Mas w Perpignan jest już ukończony przez kilka tygodni w zespołach 45.

I jako hasło Padel Infinity: Viva el padel !!

Zespół Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.