Bastien Blanqué dokonał ważnego wyboru. Zagra World Padel Tour de Vigo z Thomas Leygue. Dlatego mężczyzna z Tuluzy kładzie kres swojemu związkowi z Borją Yribarrenem. Wyjaśnia Padel Magazine ten obrót o 180 °.

Koniec opowiadania z Yribarrenem

"Z Borja, zagraliśmy w dwóch turniejach. Nasz związek układał się bardzo dobrze, naprawdę dobrze się dogadywaliśmy. Niestety nie mieliśmy nie te same cele, nie te same oczekiwania w tej dziedzinie. ”

„Nie graliśmy w ten sam typ gry. Na wstępach musisz być bardzo silny fizycznie, bardzo przewiewny. Rytm jest inny, nie możemy wyjść. Brakowało nam intensywności naszych porażek".

„Szkoda, bo może mogliśmy dobrze grać razem, ale w każdym razie nie w tym roku. Na padel nowoczesny, był zbyt skomplikowany. Właśnie zdecydowałem się rzucić ”.

Yribarren i Blanqué

Nowa w 100% francuska para na WPT

"Na FIP z Thomasem, zdajemy sobie sprawę, że gramy razem bardzo dobrze. Zrobiliśmy dobre wyniki pokonując dużą parę Acevedo / Perez".

„Pomyślałem sobie, dlaczego nie pojechać razem na WPT w Vigo. Nie zdążyłem znaleźć kogoś innego. Zobaczymy, jak Vigo WPT dzieje się razem pod względem wyników, ambicji i celów. Zobaczymy, jak sobie radzimy na boisku ”.

„Za plecami zobaczymy, czy będziemy kontynuować grę razem, czy też zagram z kimś innym, ponieważ mam dużo punktów i mogę zostać rozstawiony w prewencjach. Po cichu zdecyduję o tym po Vigo.

Francuska para zmierzy się z Ignacio Vilariño Gestoso (188) i Antonio Gonzálezem Vázquez-Monjardín (222) na pierwsza runda przedpremiera Vigo WPT, Niedziela o 11:30.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.