Gama Galactica przechodzi metamorfozę w Dunlop w 2022 roku. Poznaj 5 nowych modeli umieszczonych pod znakiem wszechstronności.

Jak widać, wizualna trzeźwość i elegancja są w tej wersji, która jest ubrana głównie w szarość i czerń, aby uzyskać bardzo udany efekt.

Galactica Pro

Dunlop-Galactica-Pro-2022

Jak sama nazwa wskazuje, ten pala, który nosi inicjały legendy Juani Mieres, jest okrętem flagowym gamy. Dzięki ekskluzywnym technologiom, piance Pro Eva i włóknowi węglowemu 12k zapewni Ci precyzję i większą moc podczas najtrudniejszych uderzeń. Nowy „45° Face lay-up” zapewni większą sztywność i odporność, dla suchych i skutecznych uderzeń. Paleta dla zaawansowanych i profesjonalnych graczy, której obciążnik znajduje się w kierunku główki rakiety, aby zagwarantować maksymalną wydajność podczas uderzeń i innych wysokich piłek.

Poids: 370g

Galactica

Dunlop-Galactica-2022

Młodsza siostra Pro, Galactica używa prawie tych samych technologii i materiałów, co pala obsługiwana przez Juani Mieres (w tej wersji nie ma tylko „układu twarzy 45°”). Nieco lżejszy i z rozkładem masy mniej zorientowanym na głowę, dzięki czemu będzie łatwiejszy w obsłudze, nieco mniej sztywny i bardziej zorientowany na kontrolę. Jeśli chcesz pala, który nadal jest wszechstronny, ale trochę mniej potężny i trochę łatwiejszy do oswojenia, ta Galactica będzie niewątpliwie bardzo interesującą opcją.

Poids: 365g

Galactica Lite

Dunlop-Galactica-Lite-2022

Dla wszystkich, którzy pragną jeszcze większej lekkości i komfortu, oto Galactica Lite. Jego główną różnicą w stosunku do modeli przedstawionych powyżej jest to, że wykorzystuje piankę Ultra Soft, zapewniającą maksymalny komfort i wydajność piłki. Dla graczy, którzy chcą profesjonalnego, ale bardzo lekkiego, poręcznego i tolerancyjnego pala, ta Galactica Lite jest warta rozważenia.

Poids: 355g

Zespół Galactici

Dunlop-Galactica-Team-2022

Nie zapominamy o graczach na poziomie średniozaawansowanym w drużynie Galactica. Wyposażony w piankę Pro Eva, podobnie jak Galactica Pro, pozwoli Ci rozwinąć swoją padel zapoznając się z gumą używaną przez graczy na bardzo wysokim poziomie. Na twarzach wyjdź z węgla 12k, aby uzyskać bardziej elastyczny dotyk i więcej piłki, idealne dla tych, którzy wciąż chcą poprawić w 20×10. Średni balans zapewni maksymalną wszechstronność.

Poids: 365g

Galactica JNR

Wreszcie, nie zapominamy o młodych ludziach z Galactica JNR. Dzięki smuklejszemu profilowi ​​(36 mm w porównaniu do 38) jest niezwykle lekki (320 gramów), co pozwala młodym graczom poprawić swoją technikę, jednocześnie chroniąc stawy. Skoncentrowany na zwrotności, jest również bardzo wygodny dzięki piance Ultra Soft, która zapewnia optymalną absorpcję drgań.

Podsumowując, Dunlop uderza bardzo mocno dzięki nowej serii Galactica. Niezwykle kompletna gama składająca się z pięciu modeli, które mają poważne argumenty do przedstawienia. Niezależnie od stylu gry, nieuchronnie znajdziesz Galacticę, która Ci się spodoba!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !