Fredrik Berjmann jest jednym ze współdyrektorów Hede Padel Centrum Kungsbacka w Szwecji. Podczas APT Padel Tour Kungsbacka Open, Szwed idzie do mikrofonu Padel Magazine.

Starania o szczegóły

Franck Binisti: Jesteśmy w tym wspaniałym centrum. Czy tak jest wszędzie w Szwecji?

Fredrik Berjmann:"Nie całkiem. To centrum jest dość nietypowe w Szwecji. Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w Kungsbacka. Chcemy otwierać kolejne kluby, bo naszym celem jest bycie najlepszym ośrodkiem padel w Szwecji. Do tego potrzebujemy w szczególności dobrej wysokości, którą mamy tutaj. Wkładamy również duży wysiłek w światło i dźwięk. Jest to centrum padel raczej cichy pod względem hałasu ”.

Franck Binisti: Jakie są Twoje cele na przyszłość?

Fredrik Berjmann:„Zastanawiamy się nad otwarciem innych klubów, ale prowadzenie klubu to ogromna praca. W tej chwili tak naprawdę nie mamy czasu. Kiedy będziemy mieli duży zespół do tego klubu, może otworzymy nowy. OrganizujemyAPT Padel Wycieczka i inne wydarzenia ”.

„Wspaniale, ale wymaga więcej pracy, niż się spodziewaliśmy. Jesteśmy bardzo ambitni, dlatego mamy dużo pracy. Mamy tutaj 50% graczy, co daje dobrą ogólną atmosferę ”.

Franck Binisti: Poziom padel Szwedzki faktycznie rośnie. Jak ty to widzisz?

Fredrik Berjmann:„Tutaj mamy dobrych zawodników, ale jesteśmy pierwszym klubem w tym mieście. Zawodnicy często wywodzą się z tenisa. Poziom szwedzki naprawdę wzrośnie, ponieważ dzieci zaczynają grać bardzo wcześnie. Hiszpanie i Argentyńczycy grają od dzieciństwa, a teraz mają 25 lat. Szwecja zajmie kilka lat. 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.