Po 2 bardzo gorących zestawach (7/5 7/6), dwóch graczy ze Strasburga wygrało i zainaugurowało współpracę z pierwszym trofeum. Pierwszy na długiej liście?

Enzo Gongora (patrz zdjęcie), organizator, miał wszelkie powody, by być zachwyconym tego piątkowego wieczoru pod koniec P100 Women: widzieliśmy świetne dyskusje na boisku i poza nim oraz uśmiechy na twarzach uczestników był świadkiem sukcesu tego wydarzenia!

Na boisku, po opanowaniu pierwszych gier, w finale tego turnieju znaleźliśmy pary Nathalie Alidor / Pauline Jaeck et Perrine Arnould / Isabelle Maillard, Pomimo wszystkich doświadczeń szefów serii 1, dwa trudne pojedynki zapewniły zwycięstwo Perrine i Isabelle.

Za kulisami jesteśmy również aktywni w klubie na przedmieściach Strasburga. Jeśli klinika z Philippe Adamem (z Hiszpanii) jest planowana na 7 marca, padl silny akcent kobiecy w tym roku. Tak więc P100 przybywa od 8 marca (# Jourmeelafemme), a P500 jest zaplanowany na 11/12 kwietnia w celu przyciągnięcia jednych z najlepszych francuskich graczy !!

Vincent odkrył Padela dziesięć lat temu i poświęcił się temu dopiero po zbyt wielu „pierwszych” turniejach tenisowych. Miłośnik sportu w ogóle i pomimo braku talentu do la Bandeja, ten normandzki emigrant w Alzacji będzie próbował sprawić, abyś przeżył wiadomości o Padlu w „Grand Est”. Wybacz mu jego stereotypowe dziennikarskie formuły, ale po zobaczeniu, jak Francuzi klaskali, podpalili cały Paragwaj: „możemy umrzeć cicho”!