Organizacja hiszpańska Padel rzeczy, specjalista w trening padel, oferuje nowe produkty w swojej i tak już obszernej ofercie; wycieczki.

Padel Stuff rozpoczyna organizację wycieczek i wakacji Padel dla grup i / lub osób indywidualnych szukających fajnego sposobu na poznanie nowych miejsc, nowych miast, nie zapominając o uprawianiu naszego ulubionego sportu.

Dzielenie się wakacjami z innymi entuzjastami z różnych krajów lub regionów pozwala każdemu się rozwijać. Dlatego Padel Stuff oferuje pobyty z indywidualnymi sesjami coachingowymi oferowanymi przez zespół trenerów.
wysoko wykwalifikowani za jakość edukacji uznawaną w całej Hiszpanii.

Programy są spersonalizowane i dostosowane do poziomu, cech i wieku każdej osoby. Zespół nauczycielski oferuje ocenę mocnych i słabych stron graczy, poznanie ich punktów wymagających poprawy i określenie priorytetów uczenia się.

Podczas tych kursów ćwiczenia techniczne i taktyczne są dodawane do treningu fizycznego, analizy wideo lub sesji teoretycznych.

Te wyjazdy „pod klucz”, all inclusive poza wyjazdem, są organizowane przez cały rok i dostosowane do życzeń graczy i ich rodzin.

Co oferuje Padel Stuff

  • Praktyki w Bilbao, Madrycie lub Alicante
  • Hotele 4 *
  • 3h / dzień padla na torze
  • Spotkania z hiszpańskimi klubami i managerami
  • Zwiedzanie z przewodnikiem na zamówienie

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z Padel Stuff pod adresem info@padel-stuff.com

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.