Stéphane Diez jest nowym Panem Kelme Padel we Francji i Belgii. Stéphane to mężczyzna o wielu twarzach. Pochodzący z Hiszpanii i były piłkarz ręczny, wspomina swoją karierę i sprzęt Kelme na 2020 rok.

  • Czy jesteś nowym frankofonem Mr. Kelme?

W rzeczywistości od marca 2020 r. Jestem przedstawicielem KELME PADEL w Belgii, Luksemburgu i północnej Francji. Kiedy mówisz po francusku, to w połowie prawda, ponieważ kiedy obejmujemy całą Belgię, musimy również być Holendrem, aby oferować wysokiej jakości kontakt z naszymi rodakami na północy kraju, dlatego mam szansę mówić po holendersku.

Padel zna ogromny sukces w tych krajach. Z tego powodu Antonio Navarro (szef KELME PADEL), po stażu w Padel w Santander, moim rodzinnym mieście w Hiszpanii, skontaktował się ze mną, aby pomóc mu w rozwoju Kelme Padel w sprawie te kwitnące terytoria

  • Twoja podróż. Jak dostałeś się do tenisa?

Jestem hiszpańskiego pochodzenia i kto mówi Padel, oczywiście mówi Hiszpania. Znam ten sport, ponieważ zawsze, gdy jestem w bazie, jestem piłkarzem ręcznym, to był mój sport. Ręka jest najlepszym sportem kontaktowym, w którym nie musisz obawiać się zaangażowania fizycznego i psychicznego. To musi być powód, dla którego motto KELME „Nunca te rindas” / „Nigdy się nie poddawaj” / „Ne ne renoie avant” szczególnie do mnie przemówiło.

W KELME PADEL znalazłem pasję do tego magicznego sportu. Znalazłem ludzi podzielających piękne wartości szacunku, jakości i życzliwości, które szczególnie mnie uwiodły. Gdy rozmawiasz przez dwie minuty z Antonio i jego zespołami, natychmiast zwiększa cię ta pasja, która je napędza i wzajemny szacunek. Ten szacunek przekłada się nie tylko wewnętrznie, ale także zewnętrznie na klientów, których uważa się za prawdziwych partnerów do rozpieszczania. W KELME PADEL, bez oportunistycznych pojedynków, chcemy harmonijnych relacji opartych na długoterminowej perspektywie.

  • Twoim celem i strategią rozwoju marki Kelme?

Zawsze dzięki mojemu pochodzeniu znam KELME od zawsze. W Hiszpanii KELME to bardzo znana marka synonimiczna z jakością w przystępnej cenie

Moim celem jest, aby te wartości i ta jakość były widoczne w moich codziennych kontaktach z klubami, zawodnikami, sklepami.

Będę obecny i elastyczny na ziemi

I chciałbym, aby gracze reprezentujący te wartości byli ambasadorami tej marki na tych rynkach

  • Podsumowanie na temat sprzętu Kelme Padel.

PADEL KELME to:

PALAS (rakiety) dla wszystkich typów graczy z zakresem, w którym każda pala ma DNA, inną tożsamość, która może pokryć potrzeby i środki każdego

Bardzo piękny techniczny i kolorowy asortyment tkanin, podobnie jak ten sport

Akcesoria, w tym piękne torby

Buty „Special padel” od lipca

Aby zakończyć stylowo, Kelme Padel oferuje boiska do padla, których jakość i cena z pewnością zainteresują naszych klientów.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.