Francuzi przegrali w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Juniorów 2023 w Paragwaju, pokonując Szwecję, finalistkę ostatnich Mistrzostw Europy. Z pewnością będzie to małe rozczarowanie dla młodych Francuzek, które przegrały w decydującym meczu: 2 punkty do 1.

W pierwszym meczu (u14) bliźniaczki Bekhedda rozpoczęły bardzo dobrze, wygrywając pierwszą rundę, zanim zostały dogonione, a następnie wyprzedzone przez Szwedów. Wynik końcowy 6/3 1/6 6/4.

W drugim spotkaniu (do 16 lat) Kimy Barla i Lou Lambert Agosti wykonali swoje zadanie i zdominowali swoich przeciwników w dwóch setach: 6/3, 7/5. Dwóch zawodników, którzy dziś wieczorem będą walczyć o miejsce w półfinale, pokazuje, że naprawdę są przodującymi drużynami.

Za nimi Louise Bahurel i Jade Psonka (u18), którym zabrakło trochę szczęścia w pierwszym secie, w drugim secie walczyły dobrze, ale ostatecznie poddałyśmy się przeciwko świetnej szwedzkiej parze. Wynik końcowy: 6/1 6/4.

To już koniec dla Francuzów, którzy wychodzą z drabinki głównej, ale będą starali się dobrze zakończyć mecze rankingowe, w których mogą zapewnić sobie piąte miejsce.

Dziś wieczorem przyszedł czas na chłopców, którzy spróbują pomścić dziewczyny przeciwko Szwecji. Spotkanie, które będziemy kontynuować Padel Magiczny telewizor od 21:00 czasu francuskiego.

Będziemy oczywiście śledzić także ćwierćfinał pary Barla / Lambert Agosti przeciwko Meksykanom Muñoz i Montoya zaplanowany na 22:30 czasu francuskiego.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !