Wreszcie ! Kluby padel mieć datę ponownego otwarcia. Jeśli mamy wierzyć naszym kolegom z Parisien i BFMTV, już 9 czerwca hale sportowe we Francji będą mogły zostać ponownie otwarte!

Trochę więcej niż miesiąc na zrobienie rundy wstecz dla struktur padel wewnętrzne francuskie, które normalnie będą w stanie ponownie otworzyć swoje drzwi 9 czerwca następnego roku.

Ponadto od 19 maja kluby plenerowe będą mogły ponownie otwierać swoje tarasy (tabele maksymalnie 6) i pozostają otwarte do 21:XNUMX. Od 09 czerwca będą mogli przedłużyć zabawę o 2 godziny!

Od 3 maja 2021 r. Będzie można swobodnie się poruszać, co oznacza, że ​​gracze od padel wola graj w dowolnych klubach z kortami odkrytymi i częściowo zadaszonymi !

Wreszcie, jeśli wierzyć paryżaninowi, będą w stanie to zrobić lokale zewnętrzne i wewnętrzne ponownie otwarte dla widzów od 19 maja, co oznacza, że ​​wreszcie Roland-Garros zaplanowany na 24 maja - 13 czerwca nie powinno odbywać się w tym roku całkowicie za zamkniętymi drzwiami (800 widzów w pomieszczeniach i 1 na zewnątrz…). Z drugiej strony nie wiemy jeszcze, które animacje wokół padel można skonfigurować ...

Wydaje się, że w końcu zbliżamy się do normalnej sytuacji!