Podobał Ci się turniej w Szwecji? W takim razie plakat zaproponowany w finale spodoba Ci się A1 Padel Teneryfa otwarta. W finale ponownie dołączyli do Dal Bianco/Arce Alfonso/De Pascual.

A1-Teneryfa-Open-SEMIS-franco Dal Bianco

Zwycięski powrót!

Gonzalo Alfonso i Juani De Pascual pokazali wielką odporność w pierwszym półfinale Tenerife Open. Po wygraniu pierwszego seta 6:4 z Huete/Gutiérrezem, w drugim secie przegrywali 2:5. Udało im się jednak odwrócić losy spotkania i zapewnić sobie miejsce w finale, wygrywając w tie-breaku 7:1. Wynik końcowy: 6/4 7/6.

Dal Bianco/Arce zrobiło się gorąco

W drugim półfinale najlepsza para A1 Padel, w składzie Dal Bianco i Arce, z autorytetem zakwalifikowali się do finału. Pokonuje Diego Ramosa / Agustína Torre, parę 4ᵉ toru, z wynikami 6/3, 4/6 i 7/6.

Zaplanowany na jutro finał będzie remakiem finału Masters w Szwecji. Arce i Dal Bianco zmierzą się z De Pascualem i Alfonso.

Mecz rozpocznie się o 14:15 czasu lokalnego, o 10:XNUMX we Francji i o XNUMX:XNUMX w Argentynie. Spotkanie można śledzić na naszym oficjalnym kanale YouTube lub w serwisie Star+ dla obu Ameryk i Karaibów.