Padel Magazine - Akkeron ORO to profesjonalna rakieta. Uważaj, aby nie wkładać wszystkiego w swoje ręce, ponieważ musisz być w stanie oswoić ogień…

Jest to dobrze wyprofilowana rakieta z dobrym wyważeniem. Co w pierwszej chwili zdziwi, to chyba ta forma sztywności związana z pewnością z sitkiem rakiety padel. Czujemy świetną responsywność i wrzawę w dłoni, potwierdzamy, że tak jest. Jeśli rakieta jest dobrze kontrolowana, mielibyśmy tendencję do skupiania się na jej sile i zdolności rakiety do drukowania rotacji. Oro robi wszystko lepiej niż jego poprzednik ...

Wykonaj właściwy ruch, inaczej rakieta niekoniecznie wybaczy twoje przybliżenia. Rzeczywiście, jest to dość wymagająca rakieta, która nie wybacza niedoskonałej techniki. Z drugiej strony, dla tych, którzy opanują… ta rakieta może być twoją najlepszą bronią!

Akkeron daje nam bardzo interesującą kopię z rakietą dla techników, czasem zapomnianych marek. Tym razem nie będą mogli powiedzieć, że zostali zapomniani!

Testowaliśmy to przez ponad miesiąc. Testy te zostały przeprowadzone przez kilku uczestników. Ocena: gracze techniczni bardzo to doceniają, początkujący mają mniej pasji.

Jakość rakiety wydaje się doskonała, ponieważ pomimo uderzeń w rakietę przez niektórych testerów, pomimo niekoniecznie doskonałego poziomu, rakieta jest skończona ... Krótko mówiąc, nie jesteśmy gotowi jej przełamać ... Tym lepiej, ponieważ coraz więcej więcej rakietek Padel zwykle pęka dość szybko. W przypadku tej rakiety wcale tak nie jest.

Cena rakiety jest wysoka, ale zasługuje na ... ORO to bomba, ale nie we wszystkich rękach!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.