Padel Magazine - Akkeron ORO to zawodowa rakieta. Uważaj, aby nie wkładać wszystkich rąk, ponieważ musisz być w stanie oswoić ogień ...

Jest to dobrze wyprofilowana rakieta z dobrą równowagą. Najpierw zaskoczy być może ta forma sztywności z pewnością związana z rakietą sitową. Czujemy doskonałą reakcję i rakietę w dłoni, potwierdzamy, że tak jest. Jeśli rakieta jest dobrze kontrolowana, staramy się spojrzeć na jej moc i zdolność rakiety do drukowania efektów. La Oro robi wszystko lepiej niż jego poprzednik ...

Wykonaj właściwy ruch, w przeciwnym razie rakieta niekoniecznie wybaczy ci twoje przybliżenia. Rzeczywiście, jest to dość wymagająca rakieta, która nie wybacza niedoskonałej techniki. Z drugiej strony, dla tych, którzy opanują ... ta rakieta może być twoją najlepszą bronią!

Akkeron daje nam bardzo interesującą kopię z rakietą dla techników, czasem zapomnianych marek. Nie będą mogli powiedzieć, że tym razem zostali zapomniani!

Testowaliśmy to przez ponad miesiąc. Testy te zostały przeprowadzone przez kilku uczestników. Wniosek: gracze techniczni doceniają to niezwykle, początkujący mają mniej pasji.

Jakość rakiety wygląda doskonale, ponieważ pomimo uderzeń w rakietę przez niektórych testerów, pomimo poziomu niekoniecznie doskonałego, rakieta jest skończona ... Krótko mówiąc, nie jesteśmy gotowi, aby ją złamać ... Dobrze, ponieważ coraz więcej więcej rakiet łopatkowych pęka raczej dość szybko. W przypadku tej rakiety tak nie jest.

Cena rakiety jest wysoka, ale zasługa ... ORO to bomba, ale nie we wszystkie ręce!

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.