Bardzo się tego spodziewaliśmy, to już oficjalne, Alex Ruiz ogłosiła na Instagramie zakończenie współpracy z Juan Tello.

Rozstanie Juana LeBrona i Alejandro Galana wywołało efekt kuli śnieżnej na czołowych parach światowych rankingów. Prawdziwy efekt domina z rozdzieleniem wielu par. Po oficjalnym rozstaniu Chingotto/Gonzalez przyszła kolej na Tello i Ruiza, aby zamknąć wspólną scenę.

Jak powiedzieliśmy, od tego czasu nie ma nic zaskakującego Wyczekiwany występ Juana Tello jest bardzo oczekiwany grać razem Fernando Belasteguin. Dla Alexa Ruiza jest to powrót na boisko Momo González, z którym ewoluował przez pewien czas po rozstaniu Franco Stupaczuk.

Będziemy jednak musieli trochę poczekać, zanim ponownie zobaczymy tę parę na torze, ponieważ Hiszpan wskazał, że oprócz rozstania z Tello musi utracić Acapulco i Wenezuelę, z powodu A obrzęk kości.

Obowiązkowy odpoczynek dla leworęczny, którego w związku z tym nie będzie stać na ostatni taniec z Juanem Tello.

Tak jest jedno z pierwszych oficjalnych ogłoszeń o separacji, po Galanie/Lebronie i Chingotto/Gonzalezie, podczas gdy inne podążają powoli. Tak naprawdę nadal nie wiemy, czy Juan Lebron i Paquito Navarro ponownie zagrają razem, choć jest to wysoce prawdopodobne.

kolejny najbliższe dni będą kluczowe z, mamy nadzieję, nowymi ogłoszeniami od graczy!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.