Amélie Detriviere, zawodniczka drużyny Kwota produktów: Padel zdradza swoje ambicje na nadchodzący sezon.

Sezon 2024 u boku Mélissy Martin

„Na początku roku liczba moich turniejów była raczej ograniczona. Koncentruję się na takim zorganizowaniu swojego harmonogramu, abym mógł grać codziennie i móc podróżować do Hiszpanii na treningi. W tym sezonie kojarzę się z Mélissą Martin. Jesteśmy już razem zarejestrowani na Mistrzostwa Francji i planujemy wziąć udział w turniejach FIP, a także głównych P2000 we Francji.”

Graj więcej

„Moim głównym celem jest zintensyfikowanie praktyki padel. Muszę nadal pracować nad obroną i taktycznymi aspektami gry, jest to niezbędne dla mojego rozwoju. W tym roku przed nami kilka świetnych terminów. Zacznie się od Mistrzostw Świata Seniorów+, gdzie będę kapitanem i zawodnikiem. Mam także ambicję znaleźć się w „normalnym” francuskim zespole i wziąć udział w dwóch terminach w 2024 r.: Mistrzostwa Europy pod koniec lipca i wreszcie Mistrzostwa Świata pod koniec roku.

Rankingi nie są teraz moim priorytetem. Ponieważ nie będę brał udziału w wystarczającej liczbie turniejów we Francji, aby jak w zeszłym roku znaleźć się w pierwszej dziesiątce, nie skupiam się na tym. Planuję zarobić mniej niż 10 funtów, więc ranking zajmuje drugie miejsce.

Współpraca z Totalem Padel dalej się rozwijać

„Przyciągnęła mnie powaga Totalu Padel, firma, w którą naprawdę inwestuje padel i który jest wspierany przez Tennis Warehouse, który bardzo dobrze zna branżę. Zespół jest niesamowity, chętny do budowania długotrwałych partnerstw. Nasze wartości są w doskonałej harmonii, co bardzo motywowało moją decyzję.”

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.