Mieliśmy okazję zobaczyć Andrésa Britosa przy pracy podczas P2000 des Pyramides. Powiązany z Jérome Inzerillo, para przegrała w półfinale przeciwko przyszłym zwycięzcom Tison / Scatena.

LLL: Widzieliśmy, jak dawałeś z siebie wszystko na boisku, ale dzisiaj zwycięstwo ci umknie. Jakie są wrażenia ze spotkania?

AB: Jestem graczem, który dużo walczy. Dzisiaj, Ben i Scat byli lepsi, więc należy im pogratulować. Pozdrawiam również mojego partnera, który dał wszystko.

LLL: W jakich następnych turniejach powinieneś wziąć udział?

AB: Jestem na World Padel Tour. Właśnie przyjechałem z Sardegna Open. Kolejnym krokiem jest turniej Menorca, do którego zakwalifikowałem się do „previas”. Więc dam z siebie wszystko, żeby dotrzeć do głównego remisu.

LLL: Jak widzisz infrastrukturę w klubie Pyramides?

AB: To naprawdę imponujące. Pochodzę z Argentyny i tam nie sposób zobaczyć czegoś podobnego, wspaniałej infrastruktury. Odbiór ze strony całej organizacji był bardzo dobry. Bardzo się cieszę, że przyjechałem grać we Francji, to był dla mnie drugi raz, kiedy grałem na torze francuskim. Mam nadzieję, że ludzie będą mnie nadal zapraszać!

Dzięki, dzięki Padel Magazyn, który zawsze wykonuje wyjątkową pracę, we Francji, a także na światowym poziomie, gdzie następuje realny rozwój. Dziękuję organizacji i FFT i do zobaczenia wkrótce.

Lorenzo Lecci López

Po jego nazwach możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielbicielem pasji do sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jego ambicją jest relacjonowanie największych wydarzeń sportowych (igrzysk olimpijskich i światów). Jest zainteresowany sytuacją Padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.