Rozstawiony z numerem 1 Cristian Ozan / Leo Aguirre przegrał, gdy tylko przystąpił do rywalizacji Zarhi / Lehyt w APT Padel Asuncion Open Tour!

Po przegranym pierwszym secie 0 / 6, niewiele daliśmy ze skóry Carlosa Zarhi i Ignacio Lehyt! Jednak Chilijczycy potrafili wykorzystać błędy swoich przeciwników na początku drugiej rundy, aby stopniowo nabrać pewności siebie.

Być może zbyt pewni siebie po tym pierwszym jednostronnym secie Ozan i Aguirre zaczęli sobie radzić, łącząc zbyt krótkie loby i błędy. Nie do końca, znajdują się w tie-breaku, który rozpoczynają w najgorszy sposób (0-5), zanim zacieśnili grę, ale ostatecznie jest to idealny krótki zwrot dośrodkowy z Ignacio Lehyt, który oferuje druga runda do chilijskiej pary 7/6 (4).

Trzecia runda jest poniekąd kopiowaniem i wklejaniem drugiej, ale Argentyńczycy dzięki swojemu talentowi potrafią zaoferować sobie dwa punkty meczowe na 5/4 za obsługę przeciwników, co kończy się dwoma błędami. Jesteśmy świadkami kolejnego tie-breaka i tym razem Chilijczycy mają lepszy start i tak jest Carlos Zarhi, który kolejnym o 3 kończy spotkanie.

Ostateczne zwycięstwo 0/6 7/6 7/6 dla 11. pary APT Padel Tour, w którym osiągnięto wyczyn polegający na wyeliminowaniu nasion numer 1. Bardzo duże zaskoczenie Leo aguirre i Cristian Ozan, jedna z ulubionych par zawodów, która wystąpiła w swoim pierwszym meczu! Argentyńczycy będą musieli odzyskać siły dla Mistrza, który rozpocznie się w następny poniedziałek, jeszcze w Asuncion.

AGUIRRE OZAN lok padel

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !