Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory runda XNUMX turnieju APT Oeiras Open dał nam wspaniały pokaz w Portugalii. Oto podsumowanie dnia w czwartek.

Faworyci walczyli

Dzień upłynął pod znakiem wspaniałego występu Jeremy Scatena i Willy Lahoz, który pokonał Portugalczyków Araujo / Fazendeiro oprócz dwóch godzin gry. 6/3 6/7 7/6

Na torze centralnym Chiostri i Alfonso nie zawiedli się na ich ponowne spotkanie w ważnym turnieju. Pozbawieni najlepszej pary na początku sezonu przez kilka turniejów po kontuzji Gonzalo Alfonso, argentyńscy kibice obawiają się najgorszego: Fede Chiostri był na boisku przez ponad minutę w ostatnim meczu. ale opuścił dwór z widocznymi oznakami bólu w już dotkniętej nodze. Mam nadzieję, że Argentyńczyk będzie mógł zagrać jutro.

Uraz Chiostri apt padel wieża oeiras

Wszyscy pozostali faworyci wykonali robotę. Mimo bardzo wyrównanych meczów, 8 miejsc w turnieju jest w ćwiartkach. Dlatego jutro będziemy mieli wymarzone mieszkanie.

Wyniki czwartkowe

SCATENA / Lahoz vs Araujo / Fazendeiro 6/3 6/7 7/6

Da Cunha / Flores vs Restivo / Gutiérrez 3/6 6/2 6/3

Bejarano / Schäfer kontra Deus / Deus 7/6 6/3

Arce / Dal Bianco vs Andenmatten / Gaitan 6/2 6/3

Chiostri / Alfonso vs Monteiro / Magalhaes 7/5 6/3

Fernandez Popovic / Aguirre vs Chozas / Torre 2/6 6/4 6/4

Castañeyras / Abud vs Sassano / Pereyra 6/3 6/3

Oliveira / Melgratti vs Rocha / Martinez 6/7 6/1 6/1

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.