L 'APT Padel Wycieczka rośnie! Po majestatycznym wydarzeniu w Monako, międzynarodowy tor odnosi sukces w przybyciu do Hiszpanii. Obecni na trybunach i boksach centralnego kortu Klubu Rio Grande rozkoszowali się nowym wspaniałym widowiskiem.

Chiostri / Alfonso mają zemstę

Od pierwszej gry rozumiemy, jakiego rodzaju spotkaniem będzie ta gra. Dwie pary przyzwyczajone do robienia show, które przecinają swoją drogę dla szoku pełnego fantastycznych ujęć.

Pierwszy set to wymiana przerw pomiędzy czterema Argentyńczykami. Federico Chisotri wciąż jest w imponującej formie, a Gonzalo Alfonso nie wykazuje już oznak bólu brzucha, gdy jest na boisku.

Agustin Torre i Andrés Britos nie mieli złego seta, ale byli zaskoczeni punto de oro na 5/4. Numer 1 znajduje się z przodu. 6/4

Andrés i Agustin winią cios. Chiostri / Alfonso stopniowo przejęli kontrolę nad giełdami i złamali wejście.

Britos/Torre ma możliwość powrotu na punto de oro, ale całkowicie szalony punkt ponownie spada po stronie nr 1.

Przytłoczona jakością gry Chiostri / Alfonso para włosko-argentyńska nie może nic więcej zrobić. Chiostri i Alfonso po raz kolejny są w finale dużego turnieju.

Oliveira i Melgratti kochają Open

Początek meczu jest bardzo kontestowany. Obie pary pozostają mocne w swoich zagraniach serwisowych i poddają się cios za cios.

Ale w siódmej grze Oliveira i Megratti zaczynają naprawdę ranić Argentyńczyków. Zdobywają 7 kolejnych punktów i biorą realną opcję na planie. Więcej siły, aby utrzymać swoje usługi i wygrać pierwszą rundę! 6/3

apt sewilla krótki

Franco Dal Bianco i Maxi Arce nadal są konkurencyjni. Odnajdują swoją grę w najlepszym momencie, aby odzyskać sprawność. Robią przerwę w 2/2.

Niestety Franco Dal Bianco cierpi na rwę kulszową. Wzywa fizjoterapeutę, ale ból nie ustępuje. Odważny, kontynuuje, ale jest zbyt zakłopotany, aby przejść na wszystkie bale.

Miguel Oliveira i Yain Melgratti nie są zbyt zdestabilizowani i udaje im się zakończyć mecz. 6/3

Do zobaczenia jutro o 10:30 na finał kobiet, a około 12:30 finał mężczyzn!

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.