Gonzalo Alfonso i Federico Chiostri WygrajAPT Sewilla Otwarte Padel Wycieczka. Argentyńczycy wygrali w pełnym zwrotów akcji meczu z Oliveirą/Melgrattim.

Po prostu nr 1

Pierwszy set to pokaz siły z No.1s. W dużej mierze lepsi we wszystkich aspektach gry, absolutnie się nie martwią. Federico Chiostri jest nadal w trybie byka, podczas gdy Gonzalo Alfonso nie wydaje się już mieć bólu brzucha.

Gra po grze, Miguel Oliveira i Yain Melgratti spróbuj wydrapać kilka punktów tu i tam, ale to spotkanie wygląda na ekspresowy finał. Chiostri/Alfonso nie osłabli, a pierwszego seta zdobyli w zaledwie pół godziny. 6/2

gonzalo alfonso exit apt sewilla

Zmartwychwstanie z Oeiras

Początek drugiego seta wygląda jak pierwszy, ale para argentyńsko-portugalska ma tę zaletę, że trzyma się gry serwisowej.

W tym momencie wszystko się zmienia. Miguel Oliveira zaczyna podejmować większe ryzyko w grze, a Yain Melgratti musi rozpalić kilka knotów. Zaznaczają przerwę robiąc przerwę i stawiając się na 4/1!

Oliveira / Melgratti wygrywa decydujące punto de oro, aby utrzymać przewagę i kończy grę kolejnym złotym punktem! Finał wyjeżdża na trzeci set! 6/3

miguel oliveira yain melgratti apt sewilla

Rewanż

Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso są często popychani. Regularnie przegrywają jeden set, ale bardzo rzadko dwa. Po raz kolejny Argentyńczycy demonstrują swoją zdolność do występów, gdy gra jest przedmiotem gorącej rywalizacji. Urywają wpis i zmierzają do nowego tytułu.

Ale Melgratti i Oliveira nie powiedzieli ostatniego słowa. Na nowym punto de oro wsiadają do kombi. Miguel Oliveira wzywa fizjoterapeutę do zmiany stron, ale nic się nie zmienia! Nowe punto de oro wygrał Oliveira / Melgratti.

Mecz robi się napięty. Gonzalo Alfonso rozgrzewa publiczność, która jest z nimi tym razem. Energia na środku pozwala Argentyńczykom zrobić sobie przerwę i zasłużyć na tytuł. W ostatnim zagraniu, przy próbie wyjścia z par 3, Yain Melgratti dotknął podstawy siatki. Jego krzyki bólu sprawiają, że strach jest najgorszy.

uraz melgratti apt seville

Fizjoterapeuci dokładają wszelkich starań, aby mógł zakończyć spotkanie. Pozostaje na boisku, ale nadzieje Argentyńczyków i Portugalczyków się skończyły: Alfonso i Chiostri kończą tę wspaniałą opozycję: 6/2 3/6 6/3.

Należy pamiętać, że Gonzalo Alfonso nie będzie obecny w Szwecji. Nadal potrzebuje odpoczynku, aby trwale wyleczyć uraz brzucha.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.