Dzien z Czwartek został oznaczony przez pluiei wiele przerw, które to spowodowało. Kobiecy stół zAPT Padel Otwarta wieża w Sewilli również zadebiutował - można go było śledzić na żywo Padel Magazine-.

Soliverez / Quiles kontra Oliveira / Melgratti

To będzie wielki szok ćwierćfinałów, bo te dwie pary są w stanie wygrać turniej!

Lucho Soliverez i Fede Quiles bezkompromisowo dominowali w łatwych prostych setach Popovich/Tolito. Argentyńczycy z wielką solidnością anulowali magię Tolito.

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy znowu razem grać. Kilka lat temu tworzyliśmy świetną parę i znów znajdujemy sensację.”

Oliveira / Melgratti będzie jeszcze szybszy! W obliczu pary, która właśnie zdobyła połowę na Monaco Master, Portugalczycy i Argentyńczycy wracają na tor po rozczarowaniu Monako. 6 / 2 6 / 1

Bejarano / Almada vs Dal Bianco / Arce

Dwaj Argentyńczycy musieli walczyć! W obliczu chwytliwych Fazendeiro i Araujo, Mati i Micky zakwalifikowali się, gdy bardzo źle rozpoczęli trzeci set. 3/6 3/5 7/6

bejarano almada zwycięstwo apt sewilla

W najlepszym meczu dnia drużyna numer 2 była w poważnych tarapatach, ale w końcu zdołała wydostać się z pułapki Ferreyra/Augsburger. 30-minutowa przerwa pozwoliła Maxi Arce i Franco Dal Bianco wrócić na drogę do sukcesu.

Brytyjczycy / Torre i Barrera / Egea czekają na przeciwników

Eduardo Torre i Andres Britos, którzy właśnie grali na P2000 of the Pyramids, odpowiednio ze Scateną i Inzerillo, rozegrali dziś bardzo kompletny mecz. Z Brazylijczykami Da Cunha / Flores, Torre / Britos podpalili centralne boisko, aby zakwalifikować się do ćwierćfinału z dublem 6/3.

Brytyjczycy padel zwiedzanie Sewilli

W bardzo mokrych warunkach Pablo Barrera i Pablo Egea zdobyli przewagę nad reprezentantem Włoch Restivo i jego kolegą z drużyny Davidem Gutierrezem. Argentyńczycy są stałymi bywalcami weekendów APT Padel Tour i znów są na rendez-vous.

Ósmy mecz pomiędzy Rocafort / Julianoti vs Maxi Sanchez / Cristian Gutierrez i Chiostri / Alfonso vs Bernils / Martins zostanie rozegrany jutro rano od godziny 9 rano.

Kobiece kwatery dalej Padel Maj

Dzisiejszy deszcz przesunął ćwierćfinał losowania kobiet na korcie nr 1. W związku z tym cztery mecze będą śledzone w streamingu z Padel Magazine.

trafny padel kobieca jazda

Wśród pań najciekawszy był mecz pomiędzy dwiema zawodniczkami, które grały razem w Oeiras. Cristina Carrascosa w towarzystwie Arrellano pokonała swoją byłą koleżankę z drużyny Nereę Derbis i Ceretani.

Przejdź do tabeli kobiet, klikając tutaj.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.