W najbliższą niedzielę, 11 października, już czwarty rok z rzędu, ASCAP Tenis i Padel zorganizował turniej charytatywny padel „Pink October” wszystkie opłaty rejestracyjne i dochód za dany dzień zostały przekazane na rzecz Liga przeciw rakowi w ramach miesiąca świadomości na temat badań przesiewowych w kierunku raka piersi.

Ze względu na warunki atmosferyczne i obowiązujący protokół sanitarny organizacja musiała ograniczyć liczbę uczestniczących zespołów do 16 (rejestracje odbywały się w mniej niż 24 godziny, co po raz kolejny świadczy o atrakcyjności publiczności. za tę przyjazną i zabawną praktykę), ale nie przeszkodziło to w zaciętych walkach między drużynami, w większości mieszanymi i złożonymi z członków tej samej rodziny.

W tym trudnym kontekście, w którym kryzys zdrowotny wpłynął również na darowizny na rzecz Ligi Walki z Rakiem, to wsparcie finansowe zostało szczególnie przyjęte przez profesora Monniera, przewodniczącego komitetu Montbéliard Ligi Walki z Rakiem, obecnego na ceremonii wręczenia nagród. .

Jeszcze raz dziękuję wolontariuszom i uczestnikom za ten nowy udany dzień, do zobaczenia za rok!

ASCAP Tenis i Padel - rue Bois la Dame - 25200 Montbéliard - www.facebook.com/ascaptennis

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.