Punkt z finału Estrella Damm Barcelona Master, podczas którego Ale Galan zagrał piłkę w plecy, został uznany przez WPT za „Barcelona Master point”.

Widziałem wszystko puntazos że to było podczas Mistrzostw Estrella Damm Barcelona, ​​wyobrażamy sobie to wybór nie był łatwy dla World Padel Tour. Ostatecznie wybrano ten punkt podczas finału pomiędzy Franco Stupaczuk / Sanyo Gutierrezem i Ale Galan / Juan Lebron.

Wydłużony moment, prawie minutowy, podczas którego Ale Galan daje potężna bajada stupy prawie przyczepiona do sieci, umieszczając jego rakieta z tyłu !

Jest to niestety wina Juana Lebrona, który przychodzi, by przypieczętować sprawę, ale pozostaje to oczywiście „puntazo” i kolejny dowód na to, że potworne odruchy Ale Galana !

 

Kredyt wideo: YouTube World Padel Tour

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !