I jeśli Benjamin Tison i Johan Bergeron łączą siły we Francji na 2021 rok aw szczególności na Mistrzostwach Francji w padel ?

Wiesz, o godz Padel Magazine, czasami przewidujemy i przewidujemy możliwe skojarzenia ...

Powiemy zatem, dlaczego paryżanin Benjamin Tison i Lyonnais Johan Bergeron mogli bardzo dobrze grać razem we Francji w 2021 roku ...

2 rozłączenia w ciągu 2 dni

W ciągu 2 dni 2 najlepsze francuskie pary: Blanqué / Bergeron i Scatena / Tison rozstały się. I widzimy, jakby przez przypadek, Johan Bergeron i Benjamin Tison zarejestrowali się razem w FIP de Mijas który zaczyna się za mniej niż tydzień ...

Więc tak, znamy Johana Bergerona jako gracza praworęcznego i raczej bardzo dobrego gracza praworęcznego, ponieważ we Francji jako praworęczny jest bez kontekstu najlepszy na swojej pozycji. on przejdzie w lewo… Dla purystów prawie słyszymy, jak mówisz, że szkoda widzieć gracza tak skutecznego przy prawym podaniu w lewo…

Ale czy nie byłoby tak zaskakujące zobaczyć, jak zmienia stronę? Nie byłby to pierwszy raz (po występach już na tej pozycji na torze WPT), a on lubi wyzwania. Zwłaszcza od tego czasu wie, jak grać po tej stronie toru !

Stowarzyszenie tylko we Francji!

Johan Bergeron tak ogłosił odejście od Bastiena Blanqué we Francji. Benjamin Tison szuka partner we Francji na 2021 rok po rozstaniu z Jérémy Scatena, czy dla FFT Padel Tour 2021 lub na Mistrzostwa Francji w padel 10. Dlatego termin idealnie pasuje do stowarzyszenia we Francji!

Stowarzyszenie, które naszym zdaniem byłby ograniczony tylko do sześciokąta. Benjamin Tison odłączył się od Jérémy'ego Scateny na WPT i zgodnie z oświadczeniami dwóch zainteresowanych stron jest za grając z Hiszpanami na World Padel Tour. Co całkiem nieźle radzi sobie również u Johana Bergerona.

Benjamin Tison i Johan Bergeron, przygoda już się zaczyna, ponieważ, jak już powiedzieliśmy, obaj gracze zagrają razem od następnego FIP w Mijas!

Jeśli relacje są zdrowe i uda im się wygrać mecze benchmarkowe, stawiamy na ten związek we Francji!

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.