Béziers Padel Klub w trybie dekontaminacji, co tydzień organizuje turnieje i świetnie się bawią. Powrót na 3 tygodnie szaleństwa.

Boronoad / Rajnic wygrywają na P250

Powrót do Béziers Open Padel Klub 2 lipca ze zwycięstwem pary Boronoad/Rajnic nad Mathieu Gorriasem i Olivierem Domenechem.

Przypomnijmy, że klub zdobył już P100 mężczyzn i kobiet tydzień wcześniej z 12 drużynami kobiecymi i regionalnymi mistrzostwami Oksytanii.

Mistrzostwa regionalne padel Occitanie

Zwycięstwo pań Emmeline Lambregts i Pegguy Maignien przeciwko Mathilde Serin i Manon Pochet
Zwycięstwo wśród ludzi Benoît Theard i Thibaud Pech nad Quentin Ayuso i Nicolas Boutier
Béziers Padel Klub z dumą był gospodarzem regionalnych mistrzostw padel Occitanie i ci znakomici zawodnicy. Widzieliśmy niesamowite mecze, punkty szaleństwa, które nigdy się nie kończą. Jeszcze raz dziękuję wszystkim graczom i publiczności za te chwile udostępnione w Béziers Padel klub

P100 wieczorem na pełnych obrotach

Wreszcie Béziers Padel Klub ponownie uruchomił swoją słynną P100: Victory dla Nicolasa Picota i Christophe'a Llorię twarzą do Juliena Bonnery'ego i Stephane'a Roquesa. Gregory Ruiz i Florent Pago zajęli trzecie miejsce.
Wieczorem spotkało się w sumie 20 drużyn.

Wśród pań zwycięstwo France Rouvière i Nathalie Ilardo nad Sandrine Carrié i Stéphanie Carrié. Fantastyczne siostry Christelle Sanchez i Christel Gervais zajęły trzecie miejsce. 3 drużyn kobiecych i świetne, zacięte mecze.

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.