Wielki cios dla Jérôme’a Inzerillo. Dotknięty pęknięciem ścięgna Achillesa, piąty zawodnik w grze Ranking francuski będzie pauzował przez cztery tygodnie.

Oznacza to oczywiście, że będzie nieobecny na Mistrzostwach Francji, które odbędą się 4Padel z Colomiers w weekend 23 i 24 września. Być może mógłby nawet zawiesić sezon 2023, jeśli kontuzja nie ustąpi. Pech dla tego, który miał zakończył swoją pierwszą rundę w Greenweez Paris Major pełen skurczów.

W efekcie ten, który musiał dzielić z nim tor dla „les France”, Max Moreau, został bez partnera do rywalizacji w zawodach.

Z naszych informacji wynika, że ​​mieszkaniec Cannes złożył już wniosek o dofinansowanie wild-card do wzięcia udziału w turnieju z niejakim Johanem Bergeronem, wycofanym ze stoków, ale coraz bardziej aktywnym, o czym świadczy jego półfinał podczas zawodów P2000 z Tuluzy z młodym Nathanem Courrinem. Czy FFT zaprosi dwóch graczy, którzy reprezentowali Francję w Dubaju? Odpowiedź w najbliższych dniach.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !