Włoski codziennie Corriere dello Sport przyjął kolejkę padel. Dziś jest z włosko-argentyńskim Andrés Britos aby Corriere opowiedział o swoich perspektywach na 2021 rok.

Kultura padel w Argentynie

„Odkryłem padel jako dziecko podążałem za ojcem do klubów w mieście, gdzie razem z innymi dziećmi bawiłem się poza „klatką” próbując naśladować dorosłych ”.

„Kiedy miałem 12 lat zacząłem brać lekcje z moim bratem i kilkoma przyjaciółmi, a mając 15 lat startowałem w moich pierwszych mistrzostwach świata juniorów w Hiszpanii. Zostałem profesjonalnym graczem w wieku 20 lat, uczestnicząc w World Padel Tour po raz pierwszy pięć lat później ”.

Piramidy Britos Inzerillo latają

Na włoskiej trasie z Tapią

„Jestem naprawdę zaszczycony mogąc uczestniczyć w Mistrzostwa Włoch Serie A., o którą kłócę się od 4 lat. W tym roku założę koszulkę magia Padel w Rzymie, w towarzystwieAgustin Tapia".

„Ze względu na moje podwójne obywatelstwo gra we Włoszech napawa mnie dumą, ponieważ moja babcia była Włochem. Mam też szczęście być częścią reprezentacji Włoch, z którą brałem udział w mistrzostwach świata w Paragwaju, potem mistrzostwach Europy w Hiszpanii, aż do 2019 roku, kiedy zagraliśmy w epickim finale. przeciwko Francji w Rzymie, i uzyskał tytuł Mistrzowie Europy. Dla mnie i moich kolegów z drużyny był to bardzo wzruszający moment, w którym poczuliśmy silny przywiązanie publiczności. To niezatarte wspomnienie i nigdy nie myślałem, że mogę mieć tak ekscytujące doświadczenie ”.

gustavo-spector-victoria-britos-włochy

Ekspresowy rozwój we Włoszech

„Imponuje mi szybkość, z jaką ten sport rozwija się we Włoszech. Za każdym razem, gdy wracam do tego kraju, jestem pod wrażeniem liczby obiektów i szybkości, z jaką są budowane! To pokazuje sukces nie tylko pod względem sportowym ale także pod względem korzyści ekonomiczne i możliwości biznesowe ”.

„Prezydent FIP, Luigi Carraro, wykonuje świetną robotę, aby rozwijać ruch we Włoszech, zarówno zawodowo, jak i na arenie międzynarodowej ”.

Obiecujący 2021

„Mówiąc o WPT, moim celem będzie znaleźć się wśród 28 najlepszych par. Razem z moimi kolegami z reprezentacji realizujemy marzenie uczestniczyć w mistrzostwach świata i znaleźć się w czołówce czterech drużyn na świecie ”.

„Na poziomie osobistym mam zamiar przedstawić plik nowy projekt rozwojowy co dotyczy Włoch i które się do tego przyczynią czynią ten sport jeszcze ważniejszym."

Andrés Britos jest bardzo aktywny w wielu krajach. Widzieliśmy go o godz P2000 piramid z Jérôme Inzerillo.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.