dom Padel jeden wznawia Środa 9 czerwca! Data, która wiele znaczy dla jednego z referencji of padel français.

To otwarcie rymuje się z datą ponownego otwarcia hal sportowych we Francji.

dom Padel rozpocznij nową przygodę

Kryty klub 12 padel myśli wielce i chce w pełni zainwestować w wypoczynek, jak wyjaśnili nam niedawno menedżerowie centrów.

Możesz ponownie zasmakować radości klubu dzięki ponownemu otwarciu tarasu i restauracji od 7 czerwca.

9 czerwca to sygnał startowy dla Casa Padel Uno ze swoją nową infrastrukturą, w tym słynnymi nowymi terenami z pomarańczowymi dywanami. Gwarantowany efekt!

Dlaczego Casa Padel ONZ? Dlatego wkrótce drugi Casa Padel ujrzy dzień, wkrótce Ci o tym opowiemy.

Niespodzianki

dom Padel Dlatego Uno i jego zespół powitają Cię jutro w ciepłym, dynamicznym i innowacyjnym otoczeniu. Twoje centrum będzie miało dla Ciebie wspaniałe niespodzianki i perspektywy na ten rok 2021.

Rzeczywiście, od czasu klubu zobaczysz życie na czerwono formalizuje partnerstwo z jedną z marek wzorcowych w in padel : Wilson.

dom padel czerwony ślad

Będziesz miał okazję odkryć nowy Proshop i cały sprzęt Wilsona w doskonałej harmonii z przyszłymi ambicjami rozwojowymi klubu.

Poniżej podgląd zdjęć wnętrza ale. Jak przypomina zespół, hasłem przewodnim pozostaje przede wszystkim bezpieczeństwo i poszanowanie obowiązujących norm zdrowotnych.

Aby to zrobić, terminale Casa Padel zainstalowano żele wodno-alkoholowe. Kolejną nowością jest duży taras i część wypoczynkowa sprzyjająca spotkaniom i dobremu jedzeniu na świeżym powietrzu.

Będziesz miał również okazję poznać nowe menu i zespół swojej restauracji Casa Padel które ożywią Twoje kubki smakowe tylko świeżymi i sezonowymi produktami.

Le calendrier

W centrum Paryża planowany jest bardzo uroczy miesiąc czerwiec:

  • Dzień Turnieju P100 piątek 18 czerwca 2021 r.
  • Turniej P250 Wilson Master Tour 19 czerwca 2021 r
  • Ola Party 25 czerwca: wewnętrzny turniej z przyjaciółmi
  • P100 w dniu 26 czerwca

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.