Cupra nadal rozwija swoją działalność i korzysta z padel jako narzędzie komunikacji. Po przybyciu do Chile producent samochodów zorganizował wspaniałe wydarzenie z obecność Fernanda Belasteguina.

„The padel w Chile istnieje od wielu lat, ale dopiero niedawno sport przeżywa wielki rozwój. Dla mnie to zawsze przyjemność przyjechać do Chile, bo minęło dużo czasu, a mam wielu chilijskich przyjaciół”, wyjaśniła argentyńska legenda w wywiadzie.

Bela miał też kilka słów do producenta, który najbardziej zainwestował w rozwój padel, który jest również jednym z jej głównych sponsorów: „To, że Cupra zaprasza mnie na premierę marki, to coś bardzo pięknego”.

„Jak powiedziałem, uważam, że turniej w Mendozie był najlepszym w moim życiu. W wieku 43 lat granie w tym turnieju i spotykanie się z rodzicami to coś nie do opisania”, konkluduje Bela.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o padel w Chilezapraszamy do zapoznania się z ankietą Padel Magazine sprzed kilku miesięcy.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !