Cyril Hanouna i Miguel Semmler (sześć światowej czołówki), rozstawieni 60 w P11 Padel Arena / BMW Horizon walczyła o awans do XNUMX/XNUMX finału w Rouen. Na próżno.

Po porażce, która „rani morale”, gospodarz TPMP był na tyle uprzejmy, że udzielił nam wywiadu z odrobiną wyłączności na klucz…

Staraj się być bardziej konkurencyjny

Mieliśmy skomplikowany mecz z dwoma graczami, którzy grali bardzo dobrze. Najwyraźniej nakierowali grę na mnie.

Myślę, że mogłem zrobić znacznie lepiej. Zwłaszcza, że ​​ostatnio trenuję w Hiszpanii. Będę nadal starał się rozwijać, aby być bardziej konkurencyjnym wobec graczy na tym poziomie.

Taktycznie może powinniśmy byli odwrócić strony. Miguel zwykle gra na prawej stronie. A ja trenuję po lewej. Później, oczywiście, odwracając strony, daje to szansę przeciwnikom, aby zagrać jeszcze bardziej na mnie. Taktyka nie jest prosta. Ale spróbuję zaliczyć ten kurs.

Cyryl Hanouna bekhend

Sezon 2: Cel top 100, zaczynamy!

Ogłaszam wam, że drugi sezon „Objectif top 2” rzeczywiście dobiegnie końca. Z pierwszym spotykamy prawdziwy sukces. Nie spodziewaliśmy się tego w tym momencie iz takim entuzjazmem. Więc wróciliśmy do drugiego sezonu. Cóż, dla mnie nie zaczyna się zbyt dobrze. Ale mam w programie wiele turniejów, w tym P100 w Tuluzie (Wyd. dernier FFT Padel Tour 4PADEL Tuluza-Colomiers). I zagram też z Miguelem.

W tym tempie będziemy musieli przygotować się na wiele sezonów (śmiech). To prawda, że ​​im wyżej w rankingu, tym trudniej. Ale nadal będziemy się rozwijać. Mam szczęście, że mogę grać z najlepszymi, być trenowanym przez mistrzów tego sportu.

Staram się dać z siebie wszystko, uwielbiam ten sport !

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.