Legendarna rywalizacja między Interem Mediolan a AC Milan nie ogranicza się już do futbolu, teraz wygrywa Padel!

Prawie dwa tygodnie temu, na krótko przed 225. derbem Lombardii, w którym zwyciężył Inter 4/2, stare chwały obu klubów spotkały się rano, aby przypomnieć atmosferę derbów… na boisku do padla, Rzeczywiście, po raz drugi piwo Peroni, sponsor dwóch zespołów, zorganizowało to wydarzenie.

Un Turniej 16-drużynowy : 8 dla AC Milan i 8 dla Interu. Byli nie tylko piłkarze, ale także VIP-y i byli sportowcy z obu klubów. Wśród gwiazd futbolu byli na przykład Gianluca Zambrotta, Demetrio Albertini, Nicola Ventola lub Christian Vieri (którzy nosili kolory obu klubów, ale reprezentowali tam Inter). Podobnie jak w piłce nożnej, Inter wygrał ten derb, kończąc zwycięstwo pary Luigi Di Biagio / Paolo Bonolis.

Jak Maradonna, Didier Deschamps, Albo Patrick Kluivert i Carles Puyolzauważamy, że piłkarze szczególnie doceniają padla. W każdym razie okrągła piłka stanowi doskonałą promocję naszego sportu!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!